Wpis z mikrobloga

@art212: mój kumpel to kupił jako nóweczke z salonu kilka lat temu, jeździł na akcje serwisowe bo skrzynia miała problemy ze zmianą biegów, wibracje plastików w środku powyżej 100 km/h a jak po kilku miesiącach sie spotkaliśmy to w tylnych lampach miał 3 uschnięte komary xD
@art212: Po starym CLA (znaczy: tym sprzed-tego-roku) jeżdżą jak po burej suce, zresztą zobacz na przykład to:
https://www.youtube.com/watch?v=tB9xfK1vWUM

W tym samochodzie mało co jest, a jest to wysoka wersja. Zupełnie bez jaj, istnieją fiaty z lepszym wyposażeniem niż mercedes...

Nowy CLA jest współcześnie wyposażony, ale we wnętrzu zrobili mu jakiś żałosny tablet. Ciekawe jak to w słońcu się sprawdza.
https://i.ytimg.com/vi/Oh0GsDUZ7bk/maxresdefault.jpg

Szkoda, bo z zewnątrz mi się ten samochód podoba, ale po
@theroom: Na wykopie jest koleś który ma jakieś 2 miliony przychodu rocznie i sprawdziłem kim jest i totalnie wierzę. Jest mnóstwo osób które ma własne firmy, a także wszelakich menedżerów, programistów i innych takich. Wykop jest bardzo popularny i wchodzą na niego ludzie z każdej klasy społecznej, to nie jest tylko miejsce dla patostreamów i bigbrothera.

Poza tym, CLA to jest "tani mercedes". Jak wybierzesz biedną wersję to w leasingu możesz
@art212: brzydkie, małe, ciasne, średnio wykonane.
A gama modelowa Mercedesa to jest jakiś kiepski żart, dla nich wszystko jest coupe - nieważne, czy to czterodrzwiowy sedan czy pięciodrzwiowy liftback, a może rzeczywiście coupe. No chyba, że akurat jest limuzyną - chociaż tak na prawdę może też być hatchbackiem. Albo SUVem - ale wtedy też może być coupe ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@art212: Moim zdaniem, CLA to samochód, który z Mercedesem ma wspólny głównie znaczek. Jeździ się nim tak jak przeciętnym kompaktem, jest bardzo ciasny i ma słabą widoczność, jakość wnętrza jest słaba. Faktycznie, ładnie się prezentuje z zewnątrz. 45AMG faktycznie #!$%@?, ale napęd ma dalej średni, pozostałe silniki są raczej przeciętne, bądź słabe. Kilkoro moich znajomych, którzy mieli CLA szybko się ich pozbyli, więc raczej nie byli szczególnie zadowoleni ( ͡°
@art212: koledzy przesadzaja, mialem rok cla shooting brake 1.6 i to naped na przod i co calkiem ok, osiagi spoko jak na taki silnik, wygodny, nic nie trzeszczalo. sle to byl premium biznes w amg pakiecie