Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, z tej strony różowy pasek. Jestem z niebieskim kilka miesięcy, dogadujemy się dość dobrze i wspieramy siebie nawzajem. Studiujemy dość wymagający kierunek, oboje 21 lvl. W przeszłości byłam molestowana, uczęszczałam na terapie, niebieski wie, bo od początku chciałam grać w otwarte karty i żeby wiedział na co się pisze. Zaakceptował, także fajnie. Jest moim pierwszym facetem (dziewczyny wcześniej, tęczowy pasek), on miał jedną dziewczynę przede mną. Mimo, że teoretycznie dużo o tym rozmawiamy, zdarza mu się traktować mnie w sposób, który mi nie odpowiada. Czasem robi podczas seksu coś bez pytania mnie o zgodę, mimo że np daje sygnały, że coś mi się nie podoba lub proszę go wcześniej, żeby mnie pytał o rzeczy. Raz zaczął mnie przytulać i spytał czy mam ochotę na seks, powiedziałam że nie (seks jest dość często, częściej nawet proponuję ja niż on), a on przestał mnie przytulać i powiedział, że nie będzie tracił czasu skoro nie chcę seksu i idzie się uczyć. Potem nie wiedział czemu jestem zła i o co mu chodzi, a jak mu wytłumaczyłam, to powiedział, że przesadzam. Na samym początku prób seksu, kiedy było mi się najciężej przełamać (molestował mnie mężczyzna) i nie byłam w stanie czegoś zrobić, bo się prawie rozpłakałam, to zajął się sam sobą, a ja siedziałam obok na łóżku i nawet nie wiedziałam co powiedzieć. Czy przesadzam? Jak z nim rozmawiać? Zawsze na początku uważa, że nic takiego się nie stało, a potem bardzo mnie przeprasza. Proszę o zdanie zarówno różowe, jak i niebieskie paski.
#zwiazki #seks #molestowanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo mi przykro że coś takiego Cię spotkało :( Jeśli chodzi o chłopaka to niestety tylko i wyłącznie komunikacja może Wam pomóc, stuprocentowa szczerość i otwarte karty, z tego co piszesz to nie wygląda to dobrze i chłopak za bardzo się skupia na sobie, ciśnij go o to i mów mu o tym, jeśli się nie ugnie to, well... jego strata :)
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zostaw go i mówi Ci to facet 30 letni. Masz 21 lat, jesteś bardzo młoda, nie masz jeszcze doświadczenia z mężczyznami, związkami i jeszcze z tego co piszesz można wywnioskować, że masz niskie poczucie własnej wartości. Zastanów się, czy warto być z kimś kto najpierw pyta Cie czy jesteś zła a po Twojej odp. mówi Ci, że przesadzasz. Mówienie rzeczy typu przesadzasz, wymyślasz to jest taki sposób żeby człowiek nie
Na samym początku prób seksu, kiedy było mi się najciężej przełamać (molestował mnie mężczyzna) i nie byłam w stanie czegoś zrobić, bo się prawie rozpłakałam, to zajął się sam sobą, a ja siedziałam obok na łóżku i nawet nie wiedziałam co powiedzieć. Czy przesadzam? Jak z nim rozmawiać?


@AnonimoweMirkoWyznania: no to nie jest normalne. Ten gość jest w ogóle jakiś dziwny. Chodzisz na terapię jakąś? Jeżeli nie to zacznij, jeżeli tak