Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co byscie zrobili na moim miejscu? Anon programista 31lvl. Dostalem oferte pracy w biurze naszej firmy w Hiszpanii za duzo lepszy hajs (ale min 3 letni kontrakt). Jedyne co mnie w tym kraju trzyma to 2-3 znajomych. Natomiast to co mnie zniecheca to to ze w Hiszpanii na 100% nie poznam #rozowypasek (polak ziemniak karzel here) bo sami wiecie jak wyglada duza czesc Hiszpanow a ja gadka nienadrabiam. Co prawda przez ponad 30 lat nawet nie zlapalem kobiety za reke ale wyjazd na pewno obnizylby te szanse do zera. Co byscie zrobili na moim miejscu? #pracbaza #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: JEDŹ !!

Jak będziesz pielęgnował w sobie kompleksy to nigdy nie zdobędziesz różowego, nawet kransoludzicy. Bądź zadowolony z siebie, spełniony, bądź pewny swojej wartości, spełniaj się w tym co robisz a pewność siebie sama przyplącze koło Ciebie jakąś różową. Różowe owszem często kochają Bad Boy'ów etc. ale z czasem część zauważa że wielu z Bad Boy'ów tak naprawdę jedynie leczy ... swe kompleksy. I wtedy wchodzisz Ty, cały na biało.
@AnonimoweMirkoWyznania: kolezanka mieszka w hiszpanii, i podobno hiszpanie wcale tacy przystojni nie sa (moze ci przystojni wyjechali na erasmusy :D) no i swoja drogą (podobno) tacy hiszpanie raczej nie chca sie wiazac, zdradzaja itd (przynajmniej taki jest stereotyp), wiec moze bedziesz atrakcyjny w tym wzgledzie, ze bedziesz chcial sie zwiazac, i ktoras to doceni... Ja bym jechala chociazby dlatego ze pogoda lepsza.