Wpis z mikrobloga

@ponik_kolny: nie szukam "wyścigówki", ale czegoś bardziej dynamicznego niżpospolity kombiak. Bylem/jestem mocno nastawiony na Leona ST FR 2.0 TSI 190KM (wiem, gdzie Seat a gdzie BMW) , ale wpadła fajna oferta na wyżej wspomniane BMW i się tak zastanawiam, co lepsze... Niestety lokalny dealer nie posiada tej wersji na stanie wiec szukam w innym miejscu.
Co do fotelików - chodzi o to, zeby po zamontowaniu fotelików dało się komforotowo podróżować na
Jeździłem tym silnikiem w teściowej x4 i dla mnie trochę mul od 100 w górę, ale po mieście moze być. da radę zmieścić foteliki na spokojnie. Tez woziłem 2 dzieci i tez mam 180 cm. Oczywiście jak będą chcieli pokopać w fotel to będą kopać. Mi w x5 teraz mała kopie jak chce @mailbox:
@mailbox: Ale mówisz o nowym? Teraz jest zmiana generacji, jak pytałem w listopadzie czy grudniu, to starych 320i już nie było i mówili że nie będzie. A G20 w touringu chyba jeszcze nie ma.
@mailbox: No to według mojej wiedzy nie ma i nie będzie. Nie było już pół roku temu, a produkcja zakończona. Przynajmniej tak mi powiedzieli w kilku salonach. Proponowali diesla albo 318i z trzycylindrową imitacją silnika.