Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Od wczoraj bawie się (ucze) obsługi Mavic Air. Wczoraj mialem (kontroler) podłączony do telefonu tym wtykiem z boku i bylo wszystko ok. Dzisiaj podłączylem tablet tym wejsciem usb z przodu i jakosc tragiczna, taka troche znieksztsłcona i poklatkowana. Taka sama byla jak widzialem obraz z tableta, myslalem ze to tylko podglad a video bedzie ok, wideo wyszla beznadziejne. Czy ktos mial taki problem i poradzi co to?
Dzieki
#dron #mavic #drony #mavicair
  • 12
  • Odpowiedz
@mustafas00: Ej, ale video to zgrywasz z karty pamięci na kompie albo podłączasz drona kablem do komputera i kopiujesz pliki. To co masz w aplikacji to nie bezpośrednie nagrania z kamery.
  • Odpowiedz
@sm_m: aha, czyli ja to wszystko miałem takie poglądowe video ktore zapisywalo mi sie w folderze dij i tym się jarałem? Łooo matko. Dzieki. Pliki skopiuje, a normalnie wykryje mi urzadzenie, czy nalezy cos zainstalować?
  • Odpowiedz
@mustafas00: czym szybciej nauczysz się nomenklatury w tej zabawie tym lepiej. Nie kontroler a APARATURA (apka). Sam jako konsolowiec tak mówiłem na poczatku (czasy jjrc h31 i bugsa 3). Odbiornik też warto sobie przyswoić, itd. oscarliang.com lub 4smigla.pl
  • Odpowiedz
@mustafas00: Od jakiegoś czasu olewam aktualizacje tej aplikacji i drona na wszelki wypadek, wszystko działa jak trzeba to nie chcę w ewentualne kłopoty się pakować (:
  • Odpowiedz