Wpis z mikrobloga

Pytamie do maniaków, na co uważać, co myślicie o tych silnilach.

Witam. Jak w tytule do sprzedania Opel Astra GTC z konca 2006r z dynamicznym silnikiem 1.9cdti i mocy 150km (poprzedni wlasciciel sugerowal wieksza moc uzyskana zmiana map- nie diagnozowalem ale idzie).
Oc 07.2019 I rata
Pt 12.2019
250003km tarcze+klocki przod i tyl ATE
Fabryczne zawieszenie ids+ zostalo usuniete i na jego msc wpadly sportowe amortyzatory + sprezyny eibach (niemiecki TUV)
Gril przedni Steinmetz (TUV)
Dpf zostal wypatroszony
Bixenon skretny zastapiony jest fabrycznymi lampami(Kamei TUV)
22.12.2018 Koncowy wydech zostal zamieniony na przelotowy Speeder (Jeszcze 12mies gwarancji)
Alu 17" + stal 16"zima.
Srodek zadbany, nie powycierany, mechanicznie ok. W najblizszym czasie rozrzad i olej do wymiany tj przy 290tys(podczas wymiany rozrzadu wypadaloby usunac klapy z kolektora ssacego i zaslepic-zaslepki kupione, dorzucam do auta)
Stan oceniam na db+ do kosmetyki, nie jest to nowe, trzymane pod kocem, weekendowe autko.
Aśka zarejestrowana i ubezpieczona na mnie.
Karta pojazdu, dwa kluczyki i sterta papierow z DE jak najbardziej sa.
W razie pytan zapraszam do kontaktu telefonicznego, sms lub priv.
Zamiana tylko za gotowke.
Pozdrawiam
#motoryzacja #samochody
źródło: comment_7ZWBLKGXvrnw8msrHKcnYlpme6D6IhQT.jpg
  • 8
@MGBBR: silnik bardzo dobry (to jest 16 zaworowe JTD), osprzęt jak to w Oplu - taki se, coś się czasem sypnie ;) ale ogólnie spoko. Tylko tak, na wstępie zrzucić dolot, zaślepić EGR, tam się robi straszny syf a akurat ten silnik nie traci aż tak na nagrzewaniu żeby się obawiać tego EGR-offa. Że DPFa nie ma to dobrze, bo te w Oplu żywotne nie są. Generalnie w Signumie kumpla z
@UnitrA: wymontowane bo w wyeksploatowanych autach te rzeczy się sypią,a zamienników brak zostają tylko oryginały za kosmiczną cene. Np lampa skrętna uzywana koło 1000 zł kosztuje,a nowa lepiej nie pytać.
@UnitrA: ja mam tez 200 tys nalatane,moze z wygladu auto juz nie jest takie jak z salonu,ale na szczęście nie dolegaju mu usterki typowe dla tego modelu,ksenony odpukać działają bez zarzutu