Wpis z mikrobloga

#rozdajo 50 PLN żywej gotówki dla wylosowanego plusującego w postaci czeku BLIK. Zwycięzca losowania wypłaci gotówkę w każdym bankomacie Euronet i wielu innych.

Plusować mogą także zielonki (byle konto założone było przed publikacją niniejszego wpisu).

A dlaczego mogą także zielonki?

Ponieważ Wykop IMO jest zielony jeśli chodzi o #forumogadka - świetny podcast o #gry #pcmasterrace #xbox #ps4 oraz niemniej świetne streamy, z zastrzeżeniem takim, że prowadzący są plus minus w wieku #wonziu, więc być może nie dla każdego. Zapraszam do obejrzenia kompilacji śmiesznych momentów i jeśli ktoś z fanów #wonziu śmiał się z #polewidzenia, to niech sobie lepiej to zobaczy, szczególnie piramidę i “witam” ;)

A kto kiedyś nie zlamił w grze, niech pierwszy rzuci kamieniem ;p

Losowanie przed weekendem za pomocą mikrolos.

*

A z takich mirko-ciekawostek. Pracę (bo trudno mi to inaczej nazwać ;p ) nad tą kompilacją zacząłem równo kwartał temu, siódmego lutego (sprawdziłem to po PW na wypoku). Z tym, że moja “praca” ograniczała się do napisania scenariusza i “didaskaliów” ;) natomiast faktyczny montaż i realizację podzleciłem mikrom.

Pierwszy z nich po wykonaniu pierwszej części kompilacji (“Waldek…”) i jeszcze jednego drobnego zlecenia, “zniknął, zaginął” - przestał reagować na wiadomości. Jego sprawa, bo płaciłem uczciwie zgodnie z ustaleniami, szkoda tylko, że po prostu nie dał znać, a to opóźniło realizację.

Jego miejsce zajął @Karteziom, dokończył montaż zgodnie z moim scenariuszem, wykazał się także własną inicjatywą, za co otrzymał zapłatę wyższą, niż wcześniej uzgodniona. Tak więc jeśli ktoś ma zlecenie na montaż wideo, polecam tego Mirka.

*

A wracając do samej Forumogadki i połowicznie do Ojca #pdk (gdyż mowa jest także o mamach), w najnowszym odcinku #podcast jest mowa o wprowadzaniu rodziców w świat gier: https://youtu.be/9qnVrsdBjFk?t=695

***

Mordeusz - #rozdajo 50 PLN żywej gotówki dla wylosowanego plusującego w postaci czeku...
  • 16
Za Forumogadkę zawsze plus, słucham "od zawsze" regularnie i w sumie od dłuższego czasu tylko ich podcastu (poza ewentualnie streamem Wonzia jeszcze, jakiś krotkiet).


@m4rciniak: Ciekawe w moim przypadku jest to, że ja już nie gram za dużo w gry. Aktualnie czasem pyknę w Forzę Horizon 4 (jest teraz w Game Pass na Windows 10 za 4 zł na kwartał), Battlefront 2, Minecraft :D

Ale chłopaków słucham zawsze, każdego odcinka. Po