Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,

Chciałbym kupic mamie nowego laptopa - miałby służyć głównie do przegladania internetu, zdjęć, filmów, netflix, YT, itd. - żadnych specjalistycznych zastosowań. Jej obecny, 10-letni, laptop już nie domaga i wiele prób czyszczenia, formatów już nie pomagają.

Raczej chyba bym celował w 13" niż w większe, ale jestem otwarty na propozycje.

Co byście polecali? Budżet do 2,5k - chyba że jakaś niesamowita opcja to 3k max. Nie chcę żadnych używek, czy z drugiej ręki.

Z góry dzięki!

#laptopy #komputery #kiciochpyta
  • 12
@keyoo0: dzięki wielkie! właśnie na tego laptopa huwawei patrzyłem - miałeś z nim jakąś styczność?
@k__d: niestety to już nie tylko kwestia ssd, ale ogólnie podzespołów. Poza tym po 10 latach mama się ucieszy z nowego laptopa :)
@wlochatyjoe: Ogólnie z "#!$%@?" miałem do czynienia, ale co do kwestii laptopów to rzadko, ale ludzie je chwalą, bo jest w nich Ryżen, dysk SSD, 8gb RAM'u, choć co prawda jest zintegrowana karta, czyli pewnie siedzi w niej Vega 8. Choć z jednej strony mamie nie jest potrzebny aż tak strasznie mocny laptop, ale lepiej kupić obecnie dobry laptop na kilka lat, a nie teraz kupić z roku ok. 2010, a