Wpis z mikrobloga

  • 3382
też macie tak, że nagle łapie was mega chęć na zagranie w jakąś grę po czym instalujecie ją, gracie godzinę i już się nudzi? XD
#gry
  • 171
  • Odpowiedz
@carryON_:

Też miałem taki problem i nie tylko z grami ale ze wszystkim co wymaga choć trochę jakiegoś zaangażowania i wysiłku i pomogło ograniczenie internetów. Jak co chwilę sobie "wstrzykujesz" kolejną dawkę wykopu/facebooka/instagrama itd. to później ciężko czerpać przyjemność z czegoś co wymaga jednak czasu.

A no i nie wiem w jakie gry grasz, ale IMO stare gry są mocno przeceniane (szczególnie na wykopie). Nostalgia mocno przyćmiewa właściwy obraz, a dzisiejsze
  • Odpowiedz
@carryON_: to się nazywa odruch gaussa. Przestajesz się interesować rzeczą która nie daje Ci na dana chwile możliwość spełnienia potrzeb. Gdybys poprzez granie w gierki mógł wyrywać 16latki to byś grał nadal jak szalony. Zbyt długo grałeś w gry i nie miałeś z tego nic poza funem. Teraz dorosłeś i musisz się skupić na innych rzeczach i twój mózg ci mówi ze gierki ci tego nie dadzą.
  • Odpowiedz
@carryON_ też tak miałem z jedną grą, potem ją od nowa zainstalowałem, znowu odinstalowałem, powtórzyłem pierdyliard razy, aktualnie kończę 5k godzin w tę grę, od 3k h nie było uninstalla ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carryON_: też tak mam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupiłem ostatnio Beyond: Two Souls bo w promce było i czeka. Dziś chce kupić RE:Revelations na 3DS bo też po 25zł jest. Far Cry 4 mimo, że mi się podoba to przejść nie mogę.

Ale mam tak też z książkami. Kupiłem dwie i leżą, czekają nie wiem na co. ()
  • Odpowiedz
@carryON_: Nie z reguły mam tak że wczuje się a potem nagle nigdy więcej jej nie włączę :D

Sprawiłem sobie lepszego laptopa mogłem w coś pograć jedna gra. Alien Insolation.. #!$%@?łem się w pewnym momencie i stwierdziłem że zamiast przyjemności tylko się #!$%@? i tracę bez sensownie czas. Nigdy więcej jej nie włączyłem.
GTA V, przeszedłem całe, pobawiłem się z bagietami.. i też mi się znudziło nie włączyłem więcej.
Ostatnio Tomb
  • Odpowiedz
@carryON_ @drzuo No starość, nerwy, stresy, znudzenie i przemęczenie #!$%@?. Mózg też się starzeje.
Ja mam pracę przy kompie, więc gry już dawno zamieniłem na przebywanie na powietrzu, robienie jakieś rzeczy w ruchu czy możliwe częste wyjazdy w teren.
  • Odpowiedz