Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ciut się dziś #!$%@?łem Mirki. I po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu że polaki to #!$%@? naród.
Wpadłem obejrzeć #wilczyszaniec w Gierłoży. Jak podeszliśmy do miejsca spotkań z przewodnikami to na przewodnika czekało kilka osób, z nami akurat była dziesiątka. Lux.
Jak się rozliczaliśmy doszły 4 osoby, dołączyły się do grupy. W sumie wyszliśmy grupą 14 zwiedzających.
Meritum...
Przy kolejnych punktach trasy liczebność grupy się powiększała. W połowie trasy jak przystanęliśmy policzyłem sobie grupę i wyszło mi 28 osób. Rozumiecie #!$%@? jego mać??? 14 osób #!$%@? się na krzywy ryj.

I nie chodzi mi o to, że ja się czuję oszukany bo w większej grupie zapłaciłbym taniej. Ba! Bez wahania dopłaciłbym bo przewodnik super opowiadał.
#!$%@? mnie że ludzie potraktowali tego człowieka jakby był w cenie biletu!

Pod koniec trasy napomnknął że grupa się powiększyła i zaprasza do uregulowania opłaty. I nagle kilka osób znikło. Niektórzy się odwrócili i udawali że z nami nie szli całą trasę. Jeden dziad coś zaczął kombinować ale go baba zrugała i finalnie podszedł się rozliczyć. Nosz #!$%@? polactwo cebulactwo.
Także mirki szanujcie pracę innych to może i Waszą będzie szanowana.
#turystyka #mazury #polakicebulaki
  • 3