Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
MÓJ PIERWSZY RAZ Z PROSTYTUTKĄ - TAK ŚREDNIO UDANY - AMA

Dzisiaj w wieku 20 lat straciłem prawictowo z prostytutką z Roksy.

Od ponad pół roku praktykuje #nofap #nofapchallange . Mój najdłuższy strike wynosił zaledwie 22 dni. Do pójścia na roksę przymierzałem się już od dłuższego czasu, no i dziś w chwili słabości skorzystałem.

Dlaczego taki średnio udany? Niby nie zapłaciłem dużo, bo tylko 150zł/h (z czego ruchania może było z 15 minut, ale nie kieroałem się ceną - po prostu foty mi się podobały), dziewczyna nie odstawała wyglądam jakoś bardzo od zdjęć, była miła i dość rozmowna, prawiła mi komplementy, że mam dużego albo że jestem umięśniony (to akurat nawet prawa, bo trenuję), ale jakoś mimo to jestem rozczarowany.

Nie czuję się jakoś wcale lepiej z tego, że nie jestem już prawikiem, w ogóle niczego nie czuję. Mam wrażenie, jakbym nadal nim był. Same ruchanie faktycznie przyjemne, a zwłaszcza lodzik bez gumki, natomiast nie było żadnego efektu "wow". Powiem szczerze, że już chyba lepiej sobie zwalić, bo przynajmniej mniej z tym zachodu, a koniec końców napięcie i tak zejdzie.

Poza tym i tak nie zmienia to tego, że wieczorami zasypiając będę czuł się samotny, nie będę miał się do kogo przytulić ani komu zwierzyć...

Po skończonej akcji diva kazała mi iść wziąć prysznic jeszcze raz (tutaj się zdziwiłem, bo na #divyzwykopem nikt o tym nie mówił) no i zostawiłem w pokoju kluczyki od auta (dość drogiego, bo ojca) i telefon (też drogi, iPhone X). Jak już brałem ten prysznic to trochę się zdenerwowałem, bo pomyślałem, że mogą mnie okraść, ale całe szczęście do niczego takiego nie doszło.

Na pożegnanie buziak w policzek i do domu.

Ogólnie czy było warto/czy żałuję? Ciężko powiedzieć - i tak, i nie. Z jednej strony przekonałem się, że faktycznie seks i kobiety są trochę przereklamowane, ale z kolei z drugiej nie mam poczucia, że faktycznie przestałem być prawikiem, no i gdzieś tam z tył głowy mi lata, że byłem na #!$%@? - nie wiem czy kiedykolwiek będę się do tego w stanie przyznać potencjalnej partnerce. Także nie wiem czy było warto. Jak macie pytania to pytajcie. AMA.

#ama #przegryw #stulejacontent #roksa #divy #divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 106
Niby nie zapłaciłem dużo, bo tylko 150zł/h (z czego ruchania może było z 15 minut, ale nie kieroałem się ceną - po prostu foty mi się podobały),


@AnonimoweMirkoWyznania: No właśnie, strasznie mnie ta kwestia ciekawi. Czy jeśli dojdziesz w te 15 minut a masz opłaconą godzinę, to czy Diva każe ci od razu #!$%@?ć, czy raczej możesz przez pozostałe 45 minut np. pomiętosić trochę jej cycuchy albo coś innego?

Z jednej
No właśnie, strasznie mnie ta kwestia ciekawi. Czy jeśli dojdziesz w te 15 minut a masz opłaconą godzinę, to czy Diva każe ci od razu #!$%@?ć, czy raczej możesz przez pozostałe 45 minut np. pomiętosić trochę jej cycuchy albo coś innego?


@arek4444: zależy od divy - jednym bardziej zależy na opinii klienta i żeby wrócił, inne bardziej na #!$%@?. Każda ma swoje zasady - jedna ile wlezie, druga dwa spusty, trzecia
@Amerykanski-Naukowiec:

„seks i kobiety są trochę przereklamowane” napisał typ którego całe doświadczenie to szybki numerek z dziwka XD


Podejrzewam, że szybki numerek z płodną Julką w jakimś klubie, też nie byłby lepszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Antek_co_chodzi_bez_majtek

"faktycznie seks i kobiety są trochę przereklamowane" - powiedział 20 letni chłopak, który uprawiał pierwszy seks, który trwał 15 minut, z prostytutką. Przecież Ty nawet nie masz pojęcia co to
@Antek_co_chodzi_bez_majtek:

Może nie wiesz, ale jest cała masa ludzi, którzy uprawiają swietny, dobry i satysfakcjonujący seks no ale to nie bierze się znikąd, nad tym trzeba pracować.

nad tym trzeba pracować


Chyba u Ojca w firmie i zarabiać 15k. Wtedy to na pewno ma się satysfakcjonujący seks z każdą napotkaną 20-latką.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak już poważnie pisząc, mówisz że jest masa ludzi którzy "uprawiają
@Antek_co_chodzi_bez_majtek: Masz dużo racji, ale trochę brzmisz jak "Somalijczyku, zobacz, inne nacje mają jedzenie, czystą wodę i pokój w swoim kraju, dlaczego nie zrobisz u siebie jak inni" ? Żeby mieć satysfakcjonujący seks trzeba odpowiedną osobę znaleźć i ją przy sobie zatrzymać, co zwykle wymaga - wyglądu, social skilla w wieku do 25 lat, potem dodatkowo kasy i pozycji społecznej. Prościej po prostu iść na roksany niż marnować czas na zdobywanie
@AnonimoweMirkoWyznania:
Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś