Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie, ze incele z tagu #przegryw biorą się za dyscyplinowanie kobiet. Przecież wiadomo, ze akcja #dziewczynybeztabu to piętnowanie kobiet, za to że śmiały mniej więcej niż jednego partnera seksualnego. Czy wy jesteście normalni? Kto traci czas, aby stalkowac zdradzające dziewczyny? Piszecie do ich rodzin, babć itd do pracy? Ze dziewczyna się rucha?????!!!??? Szczerze to co was to obchodzi? Boli was ze dziewczyny mają urozmaicone życie seksualne? Nawet jeśli zdradzają, to chyba jest ich sprawa i zdradzanych rogaczy - po co robić z tego krucjatę? Cała ta akcja jest bardzo niebezpieczna, jesteśmy o krok od tego , żeby sfrustrowani incele wychodzili z bronią na ulice i strzelali do niewiernych kobiet- i nie przesadzam tutaj zbytnio.

Dlaczego wy #przegryw nie zajmiecie się czymś pożytecznym? Np. Moglibyście wystalkować w internecie pedofilie i ich zgłaszać na policję, piętnować. Ale zdradzające kobiety to jest lepszy temat. Jak one śmią się ruchac?!? I to nie z nami !

Dodatkowo, większość afer wykopu, kończy się tym, aby komuś sprawić przykrość, zniszczyć i zgnoic osobę.

Przeglądałem #reddit tam na #gonewild jest banowana i bardzo piętnowana próba jakiegokolwiek stalkingu, mizogonii , na #wykop #wgw praktycznie każda zostanie wysyalkowana, zniszczona, a screeny ze zdjęciami pójdą mailem, do jej babci, rodziny, pracy itd a niech ginie coorva jedna z drugą.
  • 55
@thestructor szkoda mi że tak jest ale sądzę że nic się nie da z tym zrobić sam jestem przegrywem ale ostatnio zacząłem myśleć nad tym że ja tak nie chce robić i próbuje wyjść ale reszta nic z tym nie zrobi będą się bawić niszczeniem innych