Wpis z mikrobloga

nigdy nie byłem na meczu #ekstraklasa i chciałbym zmienić to jeszcze w tym sezonie
nie jestem kibicem żadnej drużyny a w miarę blisko mam na Piasta, Wisłę, Cracovię (te okolice). Możecie polecić na jaki mecz się wybrać? O czym pamiętać? Czy bilety są jeszcze do kupienia?
#pilkanozna
  • 18
  • Odpowiedz
@carryON_ z wymienionych wybór masz prosty. Na Wiśle największa frekwencja, najlepszy stadion, najlepszy klimat. 10 maja 20:30 mecz z Korona Kielce to mysle najlepsza opcja. Wieczorny klimat + mocny przeciwnik z którym zawsze sie trudno gra.
  • Odpowiedz
@Kilikrst: choć jeszcze kusi Cravovia - Pogoń, bo jest trochę wcześniej co by też mi leżało

a co myślisz o Górniku Zabrze? Bo jeszcze bliżej i terminy też git!
  • Odpowiedz
@carryON_: Jak masz wszędzie blisko to zrób sobie objazdówkę, zostało kilka meczów do końca, pogoda dopisuje - warto :) Wszędzie kupisz bilety w kasach, wystarczy być trochę wcześniej na stadionie. Wybieraj miejsca raczej z boku boiska, za bramkami zorganizowane są młyny.
  • Odpowiedz
  • 1
@brednyk zgadzam się z piątkowymi i poniedziałkowymi meczami. Dodatkowo Piast gra o najwyższe cele, a Górnik, Wisła i Korona już o pietruszkę. Ewentualnie zostaje jeszcze Cracovia, która walczy o puchary. @carryON_
  • Odpowiedz
@MarcelloSolara: @brednyk: @cantom: @Trollinsky: hm patrzę to może udałoby mi się jednak zerwać z zajęć i jechać na Piast 19.05 z Lechem o 18:00 :D bo faktycznie to może być kluczowy mecz.

Jak się uda to wybiorę się też jutro na Górnik.

Czy wiecie +/- ile kosztują bilety? Czy pod stadion śmiało pchać się autem czy raczej parkować z dala i dojść z buta?
  • Odpowiedz
  • 0
@carryON_ Jest to mecz top więc bilet w internecie kupisz w okolicy 30 zl na sektory centralne (w kasach 5 zl drożej i nie ma pewności, że w dniu meczu kupisz). Bilety kupisz tutaj bilety.piast-gliwice.eu lub kupbilet.pl. Z parkingami ciężko. Jest jeden płatny na targu na przeciwko wieży ciśnień (kosz chyba 5zl) lub szukać w okolicy cmentarza i na osiedlach. Możesz też spróbować koło Biedronki na ul. Lipowej.
  • Odpowiedz