Wpis z mikrobloga

@Grigorian: Zgłoś się do HBO, powiedz że: Panie ja lepszy scenariusz zrobię. Dej 15 mln na odcinek i zrobię lepszy.
Potem padnie cisza i zapytają Ciebie ile już zrobiłeś i jakie masz doświadczenie...
Ty odpowiesz niczym fanatyk biało rycerzyk: żadne, ale to proste jest. Co to jest zrobić taki serial.
why not, skoro arya potrafi się teleportowac? Tak przynajmniej brań by się na coś przydał a nie siedzi usless jako warg w krukach


@Grigorian: bo byś wtedy napisał:
zamiast ściągającą maskę aryę (co było bzdurą, przecież NK wyczuwał prawdziwego Brana) mogli już dać teleportujacego się goblina, co byłoby mega plottwistem.
@Grigorian: Jak bardziej logicznego? Skoro jasno jest pokazane i mówione przez pierdyliard odcinków, że Bran ma na łapie znamię magiczne - GPS baśniowy dla nocnego króla i nadaje SOS zabij mnie, tutaj jestem.
Bardziej #!$%@? zakończenia, że ona zakłada maskę Brana nie można wymyślić, bo nie podrobi magii nocnego króla - znamienia.

A tak to skok goblina można tłumaczyć że:
1. Skoczyła z drzewa
2. Skoczyła z budynku
3. Skoczyła z
@FrasierCrane: Ale znamię aka GPS, nie raz udowadniało, że weryfikuje wysokość również. Np. Gdy byli u innej wrony w grocie między korzeniami czarci drzewa i nocny atakował ich hordą zombie. Wiedział wtedy jak i gdzie wysłać swoich murzynów.

Także lokalizację ma podaną przez znamię na zasadzie współrzędnych geograficznych wraz z punktem wysokości. Detektor ciepło zimno gorąco xd.
@Vegetan: mirek, nie wiem czy kojarzysz cala ta sytuacje. Jaghen Hagar (nie wiem jak sie to pisze) wypil trucizne i padl na ziemie, Arya do niego podbiegla a on zrespil sie za nia. Wtedy Arya zaczela sciagac maski z tego trupa i na koncu pojawila sie jej twarz a potem stracila wzrok :D chyba dobrze mysle, co? :D