Wpis z mikrobloga

@Lucider5: Druga sprawa to ilość fabryk które produkują dobra konsumpcyjne. Zmieniłem sobie ustawienie gospodarki na częsciową mobilizację, czyli tylko 25% moich fabryk powinno być "marnowane" na produkcje tych dóbr, powinienem mieć 75% dostępne do budowy czy handlu. A mam tylko 50%... Jak to się liczy? Są jakieś inne mnożniki które na to wpływają? Tu na screene widać że 27 z nich produkuje dobra i mam dostępne tylko 27, a przy częściowej
Lucider5 - @Lucider5: Druga sprawa to ilość fabryk które produkują dobra konsumpcyjne...

źródło: comment_1VPxV2Untz0LTaiklKIspWpMUD07ykpN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Możesz mieć jakieś dodatkowe modyfikatory które zajmują ci fabryki cywilne.
Żeby sprawdzić te które dostajesz z handlu to własnie tam gdzie jest na ss w 1 komentarzu. Możesz też zobaczyć ten ekran w którym masz handel.
  • Odpowiedz
@myzael: Aaa, dzięki wielkie. Myślałem że tylko cywilne. Czyli wychodzi na to że trzeba ogarnąć sobie jakiś balans pomiędzy fabrykami wojskowymi i cywilnymi, kojarzysz może jaki jest najlepszy? 1:1?
  • Odpowiedz
Czyli wychodzi na to że trzeba ogarnąć sobie jakiś balans pomiędzy fabrykami wojskowymi i cywilnymi, kojarzysz może jaki jest najlepszy? 1:1?


@Lucider5: To jest bardzo złożona kwestia, na które nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Choć tak de-facto, liczy się tylko przy graniu jakimiś gównopaństwami, albo w MP. W singlu, grając dużymi krajami nie jest ważne, co zrobisz, i tak wygrasz.
  • Odpowiedz