Wpis z mikrobloga

@pol_gauka: byłem dopiero koło 20. Niestety nie zdążyłem na set Menno de Jong, wiec czekałem dopiero na Guiseppe i sie nie zawiodłem. Świetny set, zresztą można było się tego po nim spodziewać. Mówił na insta ze wrzuci video seta. Później wrocilem dopiero na PvD i również super zagral. Oakenfold dobrze pocisnął. Vini Vici odpuscilem, Schulz tak jak sie spodziewalem, słabo. Ferry bajka, ale juz słyszałem go pod tym aliasem w Pradze
Borys125 - @pol_gauka: byłem dopiero koło 20. Niestety nie zdążyłem na set Menno de J...

źródło: comment_kQBTzTTtxpqzd23yfDaDWLBfplyN4zJu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Borys125: na Menno zdążyłem na ostatnie 20 minut, dobrze dawał. A na Schulzu byłem już tak wypompowany, że usiadłem na trybunach i mnie prawie uśpił - nic ciekawego, po jego secie opuściłem Arenę.

Piwo tragedia, niestety nie dotarłem do punktu z mocniejszymi alkoholami. Może ktoś powiedzieć jakie ceny tam rzucili?

Jak zwykle na takich imprezach mam wrażenie, być może mylne, że po północy pojawia się sporo zupełnie przypadkowych osób, typowych żądnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pol_gauka: (jako uczestnik także ubiegłorocznego ASOTa) muzycznie jestem bardzo zadowolony, choć tutaj wiadomo, co kto lubi, co do technicznej strony muzyki to w mojej opinii, choć niskie tony podnosiły włosy na rękach i robiły masaż serca (ʘʘ) tak wysokie były chyba przesterowane. Było to zwłaszcza słychać w wokalu i w (niezrozumiałej) mowie artysty do mikrofonu, albo raczej nie było słychać... Kwestie organizacyjne, nie było dużych kolejek po
  • Odpowiedz