Wpis z mikrobloga

Gdy nie może być gorzej, zawsze pojawia się Rusin, która w trakcie rozmów z zaproszonymi gośćmi nie potrafi się sensownie odezwać tylko pali głupa, wtrąci denną uwagę, albo rozgląda się za dawno zagubionym rozumem.
  • Odpowiedz
@Kate123 to jest właśnie oderwanie artystów od rzeczywistości, myślą że tylko oni potrafią zrozumieć sztukę, która nie jest dla mas, dlatego powstają takie arcydzieła malowane dupą a każdy kto tego nie rozumie to prostak, nie trzeba być piekarzem by rozpoznać czerstwy chleb
  • Odpowiedz
@MikiGRU Nie trzeba być artystą po prostu uważam, że trzeba trochę wiedzieć by móc oceniać. Sztuka współczesna jest często konceptualna i przesycona kontekstem. Poza tym czemu przyjmujesz, że jeśli komuś podoba się jedna praca to musza też wszystkie inne z tego nurtu. Każda praca jest indywidualna? Jeśli już porównujemy do jedzenia to dla jednego ser pleśniowy to zgniły ser a dla kogoś innego produkt wysokiej jakości.
  • Odpowiedz
@Kate123 insynuujesz że nie mam wystarczajacej wiedzy by oceniać te zacne dzieła? Przecież jak Tobie się coś nie będzie podobało to twórcy mogą powiedzieć że to Ty nie masz wystarczającej wiedzy, tak można powiedzieć np o sraniu farbą. Przyjmuje tak bo oba dzieła należą do tego samego nurtu i mają bardzo zbliżony poziom. Porównanie do sera ciekawe ale bardziej by pasowało do dzieł surrealistycznych a czerstwy chleb dla każdego poza pretensjonalnymi jednostkami
  • Odpowiedz
@MikiGRU Masz pełne prawo by Ci się coś podobało więc nie. Tylko nie wiem czemu uważasz że wiesz lepiej niż artyści, kuratorzy i inni ludzie co powinno być w muzeach ( )
  • Odpowiedz
@Kate123 hmm bo każdy ma subiektywne zdanie i mam prawo do wypowiedzi?

Jak widać nie tylko ja uważam że to gówno nie zasługuje na muzeum.

To tak jak z politykami, zgadzasz się z nimi ze wszystkim? Przecież to oni rządzą i mają chyba większą wiedzę o tym co się dzieje w kraju od Ciebie
  • Odpowiedz
@MikiGRU uważam że nie każde zdanie ma taka sama wartość ¯_(ツ)_/¯ przykładowo lekarza chyba bardziej posluchamy

Wielu Januszy biznesu uważa że programiści tylko klikają w komputer czy ich zdanie jest tak samo ważne? Ta praca z bananami odnosiła się do sprzeciwu przeciw tabu, patriarchatowi temu że kobiety też mogą mieć przyjemność z seksu i się tego nie wstydzić A nie tylko hehe #!$%@? bananów xD
  • Odpowiedz
@Kate123 oczywiście że nie każde zdanie ma taką samą wartość, jednak muzeum utrzymują podatnicy. Taka różnica. Jeżeli uważasz mnie za Janusza to spoko możesz tak mówić, także o każdym dla którego sranie farbą jest wątpliwej jakości sztuką. Masz takie prawo. Rozumiem kontekst tego kolażu i uważam że jest jeszcze gorszy od samych fotografii. Sranie farbą to też walka z tabu że odbyt nie może być narzędziem pracy xD skoro dla Ciebie kolaż
  • Odpowiedz