Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawią te filmy youtuberek z ich poranna rutyna XD
Obowiązkowe elementy każdego to:
1. Budzą się piękne, wypoczęte a skrzaty zrobiły im lekki make up no make up.
2. Pierwsze co robią po przebudzeniu to rozsuwają zasłony i kontemplują w ciszy początek dnia: koniecznie słonecznego.
3. Siku nie muszą.
4. Czas na śniadanie, jak codziennie będą to wegańskie łuski smoka z jarmużem skąpanym w łzach niemowlaka na fancy talerzu (10% zniżki z linku w opisie).
5. Codzienna pielęgnacja koniecznie szczoteczka foreo luna (10% zniżki z kodem RobieToZaFree)
6. Tv Mango kosmetyków totalnie nie sponsorowanych.
7. Słodkie ujęcie na mieszkanie kawy, w tle leżą tulipany bo każdy ma kilka tulipanów luzem na stole.
8. I to koniec kochani zostawcie suba, łapkę w górę i dzwoneczek baaaaj

()
  • 121
@Spajkodron3000: Jezu tak bardzo to xD Kiedyś trafiłam na taki fajny filmik z zestawieniem najbardziej durnych porannych rutyn, jak znajdę to wrzucę, to był majstersztyk, wliczając w to że jakaś laska nagrała jak rano zrywa cytryny ze swojego drzewa cytrynowego w ogrodzie żeby wycisnąć z niej sok i zrobić sobie wodę z sokiem z cytryny rano i pić ją w promieniach słońca xDDDD
@MMARS: no domyślam się, że jest totalnie różne, ale nie sądziłam, że to takie trudne trafić do kibla, podczas gdy jednak kibel ma dość dużą średnicę i myślałam, że wycelowanie nie jest takie trudne
@MMARS zależy jak na to spojrzeć.
Ogólnie nie ma żadnej wartości. Ludzie od zawsze lubią podglądać innych więc przekłada się to na wyświetlenia. Jedyne plusy dodatnie jakie widzę to bardzo rzadko możliwość poznania jakiegoś fajnego przepisu na śniadanie, jakiegoś fajnego triku w pielęgnacji. W praktyce jednak jest to tak sztuczne i udawane, że nie ma żadnego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Spajkodron3000: kiedyś w polecanych wyskoczył mi film z najgłupszymi momentami z takich filmów plus oczekiwania vs rzeczywistości i nie powiem, bo skisłam srogo xD Najlepsze są te momenty zaraz po przebudzeniu, gdzie ludzie wychodzą na balkon pomedytować przez kilka minut i ułożyć w głowie plan dnia lub ludzie, którzy odpalają np. audiobooka typu coach i mówią, że nie zaczynają dnia od social mediów, bo to dla nich złe xD Tak, tak,