Wpis z mikrobloga

@masterix: działa bez problemów, ale (w sumie w zależności od lokalizacji być może inaczej to wygląda) jak pobierasz na raz duże pliki (20-30GB) to możesz następnego dnia spodziewać się lejka w postaci 10Mbit/s, z VoD nie ma takich akcji. Ping u mnie jest bardzo dobry (20ms). I oczywiście, jeżeli nie testowałeś jeszcze LTE z orange, to kup sobie prepaid i sprawdź jak to działa.
@blaah: A ten lejek jest w umowie? No skoro jest transfer 999GB/mies to 20GB powinienem móc easy ściągnąć. A testowałeś może oglądanie video? Szkolenia/konferencje też potrafią trochę mieć, choć nie 20GB..
@masterix: "Podstawą regulaminową do stosowania lejka jest Regulamin Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych z 13 listopada 2015 r. (par. 12, pkt 19)."
Żeby ściągnąć 999GB wystarczy transfer ~3Mb/s ( ͡° ͜ʖ ͡°) Video działa ok, niemniej jednak spokojnie da się ze wszystkiego korzystać przy takim lejku i ping dalej jest super. Trzeba po prostu mieć na uwadze, że nagłe wykorzystanie sporej ilości danych powoduje u nich lejek, który trwa
@blaah: Którą dokładnie usługę od t-mobile?
I jeszcze odnośnie prędkości. Wziąłem sobie prepaid i na 4G tablecie odpaliłem speed test: 12/11 i 17/10 mbps - daleko od możliwości tej technologii jeśli dobrze pamiętam