Wpis z mikrobloga

#mirkolos #kryptowaluty #brave #rozdajo

Nasza losująca maszyna cieszy się coraz większą popularnością z czego bardzo się cieszymy.
Jeśli chcielibyście przekazać dotację na rozwój #mirkolos zapraszamy do pobrania przeglądarki Brave która automatycznie wspiera twórców (importuje wszystkie zakładki i hasła z Chrome, blokuje natywnie reklamy i szpiegujące skrypty).

Niebawem również rusza program otrzymywania dotacji za przeglądanie reklam w przeglądarce, więc można trochę przy okazji zarobić. Do poczytania więcej na: https://brave.com/

Dziękujemy za każdego przekazanego BATa :)
chinskiecuda - #mirkolos #kryptowaluty #brave #rozdajo

Nasza losująca maszyna cies...

źródło: comment_sGKYmsTsPy0IWvruBL6L40ZcIawNbWs8.jpg

Pobierz
  • 10
@Eskeel: Taki jest zamysl. Raz na jakis czas pojawia się reklamy i za obejrzenie ich (banner) dostajesz wyplate w walucie BAT. Nastepnie mozesz sobie to wyplacic, albo przekazywać twórcom jako napiwki. Albo jedno i drugie :)

Ja dzisiaj zainstalowalem nowego Brave`a i po chwili zmienilem go jako domyslna przegladarke, bo wszystko szybciej dziala niz na chrome i nie potrzebuje zadnych adblockow.
  • 1
@Eskeel To dobrze. Jeśli ufasz i Ci pasuje to nie namawiam. Ja kiedyś używałem opery. Później przeszedłem na chrome z przerwami na ff. A dziś definitywnie na brave które działa w sumie na silniku chromium więc praktycznie to samo tylko trochę szybciej.
Potwierdzam chodzi szybciej niż chrome i Opera bo iz tych dotychczas korzystałem, pierwsze darmowe BAT mam już na koncie

Mam pytanie jak można wypłacić te tokeny?