Wpis z mikrobloga

Czemu tyle przeciwników honk honka tutaj? Przecież ten mem akurat złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałbym wiedzieć co w nim takiego złego skoro trafia w sedno? Dzisiejszy świat to jeden wielki absurd.

Dawno tak dobrego i prawdziwego mema nie widziałem. A pieśń honk honka już jest u mnie na telefonie.

Kiedyś przejmowałem się wszystkim tematami politycznymi, fatalną polityką imigrancką, terroryzmem, fatalnymi decyzjami ze strony rządu które w żaden sposób nie idą ku dobremu, ale teraz, po prostu unikam takich informacji lub zwyczajnie obracam je w żart, człowiek o wiele lepiej się wtedy czuje gdy jest od tego odcięty.

Honk honk
#honkhonk #polityka #bekazlewactwa #neuropa
Pobierz SmiesznaBeczka - Czemu tyle przeciwników honk honka tutaj? Przecież ten mem akurat zł...
źródło: comment_hOrLYKNoAdIo4akh03GEDomwAc6TKoyz.jpg
  • 21
@Kapitan_Neuropa:

Ok, więc już pisze :) Oceniam to z własnej perspektywy więc nie musisz się z tym zgadzać:
- Polityka imigrancka nie działa wystarczająco dobrze i mimo że trwa ona nadal od wielu lat, wciąż wiele państw się w to zapędza, np. dużo imigrantów żyje na socialu w Holandii i to są fakty. Mam kuzynke w Holandii która chcę wrócić do Polski i sama mówi że dużo się tam zmieniło i