Wpis z mikrobloga

@Decay

Powiedz mi, czy komentowałbyś tak chętnie role allaha w życiu ludzi rodząc się w państwie muzulmańskim? Ta religia w ogóle nie wchodzi mi w życie, żyje jak chce i nie komentuje wyborów innych.
@arekarek

Skoro nie chce być w tym związku wyznaniowym, #!$%@? smuty o tym jaki jest zły to powinien się wypisać i tyle. Religia w żaden sposób nie wchodzi mi w życie, pisze to z perspektywy agnostyka, czyli ogólnie osoby która ma #!$%@?.
@Notabene: w dupie mam na te katolskie gówna. Jeszcze oni to nazwali #!$%@? apostazja jakby nie mogli nazywac tego normalnie wypisanie xD
Po prostu nie chodze do kosciola i nigdy nie bede chodzil. Uczestniczac w ich jakichs #!$%@? procedurach to tak jakbym szanowal ta organizacje. A ja mam ja do tego stopnia w dupie ze jesli juz mialbym cos z tym robic to tylko przez sad. Nie bede łaził po proboszczach
@Notabene:
Ja jestem po apostazji, 5 minut załatwiania, polecam. Faktycznie większość ateistów nie ma jaj żeby się wypisać i kombinują jak mogą, żeby kościół miał ich wciąż w swoich szeregach i nie stracił nic ze swojej władzy¯\_(ツ)_/¯