Wpis z mikrobloga

No elo wykopy, zgadnijcie kogo wypuścili z więzienia xD

Opowiem Wam historię, jak to zostałem zdradzony o wieczorze z przyjacielem broni @mehqods'em.

Było to w piękny poniedziałkowy wieczur, siedzieliśmy razem w kwateru głównej OMR i przygotowywaliśmy się do wysadzenie w powietrza mostu w czasie gdy przejeżdżałby po nim pociąg wypełniony importowanymi wpisami z blipa xD ja chciałę użyć semtexu a mehqods nalegał żeby wypełnić beczki gównem i wprowadzić pociąg w kontrolowany poślizg po tym jakby je potrącił - no co za debil xD siedzimy i knujemy, herbatka saga sie kończy a tu nagle JAK NIE P-------Ą DRZWI, tynk odpada huki granatów błyskowych - wpadają jakieś koksy w rurzowo-czerwonych uniformach z flagami tęczy na ramionach - już wiedzieliśmy kto to po nas przyszedł. Odruchowo złapałem za Studbane'a, wymierzyłem kilka celnych ciosów - gaybany gayfarery potłukły im się na tych dynamicznych mordach ale nie daliśmy rady. Napływali jak szaleni, co chwila importowało nowych zawodników i w końcu nas obezwładnili.

Załądowali nas do suk, i wywieźli do aresztu na przesłuchanie. Tutaj nas rozdzielili - mehqods został przewieziony do zakładu karnego o podwyższonym rygorze.

Przesłuchiwał mnie jakiś nadzorca, pyta sie mnie

Andrzej Aberkiewicz ps. "Wujek", syn Mirosława - oskarżony o założenie nielegalnej organizacji OMR mającej na celu szkalowanie i propagowanie nienawiści do Blipowców - najnowszego nabytku naszego szanownego portalu. Wie pan że pańska organizacja została zniszczona i zdławiona? Była to jedna z gorszych inicjatyw


na co ja tylko prchłę i

Lepsza niż twoja stara, frajerze jebTRZASK


Dostałem w ryja z bata i prawie fiknąłem xD

STARCZY! Skazuje cię na pięć lat ciężkich robót w gułagu "Przyjaźń"


Zakwaterowali mnie ze złodziejami zboża, betonu i innymi przestępcami niskiego kalibru - głównie jakieś s---------y ale widać było, że strasznie są zastraszeni. Cały czas coś gadali o jakimś knurze, świniaku, warchlaku a ja nie miałem pojęćia o co chodzi xD

Dopiero na drugi dzień zaczęli opowiadać, chodzi o dowódcę straży którego przezywali "Świnka", spytałę czemu i koleś podobno ma chlewik niedaleko naszych baraków, dogląda tych świniów jak oczka w głowie i nawet ma aparycje warchlaka - strasznie otyły i ze świńskimi oczkami - świński blondyn. Podobno się nazywał Marcin Kinley ale nikt tak na niego nie mówił.

05.07.2013

Tej nocy przyszedł ON, leżeliśmy na kojach - nagle zacząły strzelać drzwi. Sapanie i ciężkie kroki zdradziły Świnkę, wybrał kolesia przy drzwiach. Wyszarpał go z wyra, my przerażeni już prawie posrani a on go sadza na fikole i mówi ROZBIERAJ SIĘ. Każdy z nas wystrachany co się stanie, ja już tam plecami do ściany xD na co młody się rozebrał, Świnka za nim i JEB go batem i drze ryja

KWICZ, KWICZ JAK ŚWINIA SKŁIIIIII


na co młody nie nigdy nie dam ci się, na co ten w amok wpadł jakby oszołomiony złapał go za kark - jak go nie zacznie ciągnąć za ucho jak do krwii

SKWIERCZ JAK ŚWINIA, SKWIERCZ SKŁIIII SKŁWWIIII SQUEEEE


młody nie wytrzymał drze ryja

KŁIII KŁIIIII ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


To teraz powtarzaj za mną gnoju

TYLKO BLIIIIPP BLLLLLLIIIIII BLLLIIIIIPPPP BLLLIIIIIPPPP BLIIIIIIII


Młody dalej

SKŁIIII BLLIIIIIP BLIIIIII SQKŁŁIIII


Na korytarzu niosło te krzyki, każdy się modlił żeby na niego nie trafiło. Teraz wiedziałem już wszystko, kat jeden - zwyrodnialec tak się nad nimi znęcał xD przypalał ich papierosami, tłukł żeby tylko kwiczeli jak zarzynane świnie. Moja głowa byłą pełna strachu i jednocześnie szaleństwa xD W ten sposób próbowali nam do głów wpoić idee blipa i jego słuszność, puszczali nam filmy propagandowe o pięknych blipowiczkach, część ludzi miała tak wyprane mózgi, że tylko powtarzała "mój blip, taki wspaniały". Po kilku takich seansach miałę dosyć Trzeba było działać

Trzy dni planowaliśmy, co noc było na korytarzu słychać kwiki na korytarzu, co chwila ktoś był krzywdzony mentalnie. Opracowaliśmy szatański plan - co piątki brał nas koło roboty do świń poza zakład, bali się go wszyscy ale nie wuja aber - z tamtąd była już prosta droga do ucieczki jako że obóz był zrobiony głównie z drewna i nie był jeszcze dobrze stworzony. Blipowcy dopiero dostali te ziemie od administracji i słabo nimi administrowali. Poza tym dochodziły nas grypsy o tym, że wygrywamy wojnę - wielu gnojów zdradziło jednak za nogi blipowiczek, ich taktyka dotarcia do stulejarzy i przegrywów przez znalezienie ich słabości - kobiet - funkcjonowała. Jednak wojna była prawie wygrana co nas napawało do buntu.

04.07.2013

Świnka zabrał nas do chliewa, mieliśmy dawać świniom (xD) zarła i do koryta. Darły się strasznie tylko

HŁYYYY KŁŁIII HŁYYIIII


Były zamęczone przez swojego pana. Podczas oprzyrządku widzieliśmy, że grubas poszedl na fajkę - wykorzystaliśmy ten moment - złapałę za taką dwukołową taczuszkę do przewożenia gówna świń. Miała uchwyt i był to taki koszyk na dwóch kółkach przyspawanych, rozpędizłem go na pełnej p-----e i wjechałem w spaślaka xD wylądował w tym gównie, charczał coś i prychał

KUHHHWWA DORWE WAS WYPUŚCĆIE MNIE TO TYLKO TROCHĘ WAS POMALTRETUJE, KUUUUHHHHHWAAAAAAA


Olałem typa i jazda z nim - w----------m go do tego chlewa - świnie aż się wyrwały z boksów - zatrzasnąłem drzwi i mówie

To co, jazda do koleguw knurze ty szalony xD


dajemy w długą - oswobodziłem przykutych kolegów xD w oddali tylko było słychać krzyki warchlaków i ich pana

NIEEE ZOSTAWICIE TATU -SKŁŁŁŁIIII- SIA NIEEEE NIE GRYŹCIE BŁĄG -SKWIIII ŁIII WIII SKŁIII - am aherearegheagh


Wrzaski były przeraźliwe, aż mnie zimny pot oblał i prawie zasłabłem podczas ucieczki xD harmider spowodował wzniecenie alarmu ale udało nam się s--------ć. Wsiedliśmy do pierwszego pociągu, i oto tutaj jestę.

PS Dzięki za zapisanie mnie na najlepszego wypokowicza, wszystkie plusy zostały wydane na obligacje wojenne xD

PS2 Propsy za słowa otuchy i wspieranie inicjatywy, wszyscy co tęsknili za wujaskiem szanuje was - xD a tych co się cieszyli i nie tęskinili zapraszam do buldupienia xD

PS3 Aber skończyłeś się, wypad stąd xD

#historiewujkaabera #wujekaberopowiada
Aberworthy - No elo wykopy, zgadnijcie kogo wypuścili z więzienia xD



Opowiem Wam h...

źródło: comment_uNqGMUsYMmdDSmorVO7Wbjv87ub5Bymz.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aberworthy: Te uczucie gdy dajesz plusa zanim przeczytasz. Śmiechłem hardo przy przesłuchaniu :D

Tylko jak dodałeś tagi po edycji to niestety nikogo nie zawołasz :P
  • Odpowiedz