Wpis z mikrobloga

dawno nie robiłem #pokazpulpit więc taki postawiony 2 tygodnie temu #manjaro #kde . Dawno nie używałem tego distro, natomiast po dostosowaniu pod siebie działa bardzo szybko, stabilnie i ładnie, lubię te wszystkie animacje i intuicyjne ustawienia. Jak się nie wysypie to, będzie długo używane ;)

Pobierz d.....8 - dawno nie robiłem #pokazpulpit więc taki postawiony 2 tygodnie temu #manjar...
źródło: comment_5RUieoaRqjayh4t2ykGmC3njdeO8qtwL.jpg
  • 11
@frex: nie oglądam polskich szmir ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż ostatnio obejrzałem komornika z 2005 i był dobry nawet. ogólnie jak czegoś legalnie nie znajdę w opłącanym przeze mnie #hbogo i #netflix to pobieram. wiem że teoretycznie możba byłoby to gdzieś znaleźć w wypożyczalni X na końcu internetu, ale komu chce się w to bawić?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dezyderat: doceniam moralnie film, oglądając go ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalne jest, że niezależnie od wiary ogląda się coś na cda, a oni chyba też nie są do końca legalni. ostatnio oglądam DB z polskim lektorem z lat 90 tych i nie wiem, gdzie legalnie mógłbym sobie to sprawić w tej wersji. ;)
Temat rzeka, ogólnie sam nie krakuję programów, gier i systemów operacyjnych (poza wywalaniem telemetrii