Wpis z mikrobloga

@markedone: Pierwszy odcinek z Rosochy obejrzany ale spodziewałem się czegoś innego. Samo miejsce od kiedy tam ostatni raz byłem jakoś niespecjalnie się zmieniło. Ujęcia całkiem fajne no i w sumie nic więcej poza dość luźnym podejściem do opisu danego miejsca. Zdecydowanie więcej do powiedzenia miałby Paweł z S0 niż ten youtuber, którego Gonciarz zabrał ze sobą. Jak usłyszałem "vlogasek" to przed oczami pojawiła mi się grupa docelowa tego kanału w przedziale
@markedone: Gdyby to wypośrodkował, zajebiste ujęcia + nie epicka muzyka jak przy tym żółwiu (nie wiem po co on to tam dał ale okej) tylko dograny nawet w studio głos opisujący dane miejsce. Już pomijam te jego białe adidaski gdzie wygląda jak zagubiony turysta w oczojebnej stylówce. Jak na razie to takie heheszki youtubera w strefie. Mam tylko nadzieje, że dla 'mocnego' materiału nie odwalili przypadkiem czegoś co się później odbije
@Sweet-Jesus: Obejrzałeś może odcinek z Prypeci?
Znowu mam takie samo zdanie, ujecia ciekawe, a merytorycznie spodziewałem się czegoś innego. Miał tam Sebę Marciaka do fajnego wywiadu, albo Pawła mógł trochę pomęczyć :'D
A może to spoko, że pokazuje to innym okiem niż takich zapaleńców ( ͡º ͜ʖ͡º)
@markedone: Tak obejrzałem dzisiaj rano. Moje zdanie względem pierwszego filmu się nie zmieniło. Nadal merytorycznie to szału nie ma. Jedno co zauważyłem to ujęcie z recepcji szpitala gdzie leżała wyściółka hełmu strażackiego. Jest jej o wiele mniej niż gdy byłem w marcu tego roku. Druga sprawa to odkąd z kolegą polataliśmy z dozymetrami po szpitalu to wchodząc tam wolę profilaktycznie maskę założyć. To nie jest oznaczone ale chociażby podjazd dla karetek
@Sweet-Jesus: Oo, mnie jeszcze "wkurzyło" przejście po maskach w szkole. (°° Ja je zawsze obchodzę, staram się po nich nie chodzić, a tu ktoś po nich #!$%@? z kamerą .. zabolało.

Chciałbym mieć swój sprzęt taki jaki mamy w robocie, przeorałbym cały szpital wzdłuż i wszerz robiąc mapkę o mocach dawek, aktywności i jeszcze składzie radioizotopowym, ehh. xD
A tamta
@markedone: A to fakt, chodzenie po tych maskach zabolało, równie dobrze mógł się na nich położyć dla efektu wow jak to co poniektórzy robili na instagramie.

Mamy z kumplem podobny plan bo byśmy chcieli zlokalizować sale operacyjne, do których przywieziono pierwszych strażaków. Niestety bez pro sprzętu to raczej trudna sprawa będzie. Mnie ciekawi co grzeje pomiędzy pralnią szpitala a oddziałem położniczym bo chodząc tam zimą pomimo śniegu do kolan to dozymetr