Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mi się wydaje czy kiedyś na tym portalu a mam tu prywatne konto od 10 lat, ludzie byli jacyś bardziej myślący i krytycznie podchodzili do informacji?
Ale po kolei, pracuję na (jak to się nieładnie określa) czymś w rodzaju farmy internetowych trolli tak jestem #50groszy za wpis( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli produkcja opinii komentarzy i moderacja nastrojów społecznych w internecie. Utrzymujemy konta w serwisach społecznościowych z siecią znajomych i własną historią czy tak jak np. w przypadku takich serwisów wykop.pl konta założone nawet 2-3 lata wstecz z dość regularną aktywnością na nich.
Ostatnio często robimy "nagonki" na taksówkarzy dlatego dam przykład z tego poletka: https://www.wykop.pl/link/4896885/warszawski-taksowkarz-probowal-naciagnac-klientke-na-650zl/ Znalezisko zostało błyskawicznie wykopane, w komentarzach lincz na taksówkarzy, ogólnie rzecz biorąc huczy w całym internecie... Ale ale czy wiecie ,że to nie była taksówka tylko przewóz osób( ͡° ͜ʖ ͡°) I w żadnym tekście nie pada słowo taksówka, tylko coś co ma to sugerować, jakiś wizerunek miasta na drzwiach, gdzie warszawskie taksówki nie maja niczego takiego, nie wspominam już o tym że mają narzucone maksymalne stawki przez miasto i zauważcie ,że sprawa została zgłoszona na policje i prawdziwy taksówkarz normalnie beknął by za coś takiego i stracił by licencje... ale tam nic takiego się nie stało bo on miał zarejestrowany przewóz osób a nie warszawska taksówkę. No ale po co analizować informacje po co zastanawiać się ,że coś tu nie gra. No i konkluzja taka ,że tak patrząc z szerszej perspektywy w tej chwili chyba wykop przebił jakością społeczności in minus takie tuzy jak np. Onet...
# wyznanie ♯internet ♯pracazdalna #trolling ♯praca ♯pracbaza ♯taxi ♯afera ♯uber #anonimowemirkowyznania ♯ciekawostki ♯gruparatowaniapoziomu ♯wykop

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy mi się wydaje czy kiedyś na tym...

źródło: comment_XYCCOprVKMnuLgbR9pGlLd1WQu5khVRG.jpg

Pobierz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania przecież wiadomo nie od dzis, że użytkownicy się zmieniają, jedni dorastają inne dzieci przychodzą. Nie tylko wykopki łykają jak pelikany i tak, ta sytuacja dotyczyła przewozu osób a nie taksówek. Już gdzieś kiedyś pisałam że koleżanka miała to samo w wawie. Zapłaciła kasę i była w plecy parę stów. Internet jest dla wszystkich, dla myślących i tych nie a poziom, cóż, skoro nie tylko Ty widzisz, że spada, to po prostu