Wpis z mikrobloga

@wystygnij: duża sala (hala) na plus ze wysoka bo było czym oddychać, nagłośnienie nawet spoko bez tragedii, sam koncert też. Zespół miał tylko półgodziny poślizgu z wyjściem a nie było żadnego supportu wiec ludzie się nudzili czekajac. Z minusów organizacyjnych to tak:
- za mało ochrony, gimbusy robiły co chciały łącznie z paleniem petów w tłumie. #!$%@? nawet jak nie było zakazu palenia w klubach czy na przyklad Stodole to schodziło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kozaqwawa: bez kitu jak wychodziłem to zobaczyłem 3 dziewczynki na moje oko 12 lat. Ja przerazilem się na początku kolejki ale jak zaczęli wpuszczać to byłem na końcu przy wejściu a nie jak ludzie co czekali od ulicy. Na samym początku ochrona ogarniała #!$%@? chyba jednego co się do innych rzucal, no ogólnie tłok ale to raczej normalne. Pierwszy raz byłem na koncercie z taką muzyka i ogólnie to pozytywnie chociaż
@kozaqwawa: to ja jakoś trafiłem na samych miłych ludzi - a to pożartowaliśmy w kolejce, a to wskazali drogę do wc, piwko kupili, żeby nie czekać godziny w kolejce ʕʔ
Chociaż jak byłem na Little Big (jakoś 2 lata temu) to wtedy się ostro wk*rwiałem na ludzi ()
Miejmy nadzieję, że dzisiaj na PRO8L3Mie będziemy się wszyscy dobrze bawić (