Wpis z mikrobloga

@ccc111: A mógłbyś mi jeszcze doradzić jakiś akus 20700 kupić do Ehpro Armor Prime ? Bo chwilowo mam 18650 z przejściówką ale te aksusy śmigały w boxach więc pewnie nie będą rewelacyjne.
  • Odpowiedz
@ccc111: 21700 tam chyba nie wcisnę bo mod głownie pod 20700 i 18650 na przejściówce, ponoć nawet niektóre ijoy 20700 mają za grubą owijkę i nie chcą wejść.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hot_Soup ja nie odczuwam roznicy pomiędzy ampking 20700 A lghg2. Ale używam na 50w z reguły, zapewne na wyższych mocach różnica będzie bardziej na niekorzyść lghg2
  • Odpowiedz
@eel00: Wiesz wcześniej używałem tych akusów w boxach pod różną mocą, dzisiaj użyłem tych soniaków w Ehpro Armor Prime a on regulacji mocy nie ma, grzałka jakoś 0,16 więc chyba trochę potrzyma akus. Tylko zastanawia mnie jeden fakt bo do końca nie znam się na akumulatorach itp Bo niby Te sony niby mają 30A a LG 20A to sony nie są lepsze ? Chyba że coś pomieszałem.
  • Odpowiedz
@Hot_Soup: aha, dopiero zauważyłem, że piszesz o mechu, ja się na tym kompletnie nie znam i nie mogę powiedzieć który akus będzie lepszym wyborem
  • Odpowiedz