Wpis z mikrobloga

#wykopoweprzeboje
Ogłoszenie parafialne
Za tydzień ruszamy z nową edycją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety z powodu usunięcia możliwości wołania do pojedynczego wpisu z #mirkolisty będą problemy z wołaniem, więc niestety zostaje tylko możliwość obserwowania tagu ( ͡° ʖ̯ ͡°) (chyba że ktoś ma lepszy pomysł, nie wiem jak działają te zapisy na mirkolisty, ale nie wiem czy to dobry pomysł). Także w komentarzach ostatni raz wołam wszystkich, którzy byli wołani wcześniej (jeśli ktoś w międzyczasie odplusował wpis do wołania i nie chciał być dalej wołany, to z góry przepraszam, no ale widzicie jaka jest sytuacja :/ )
  • 14
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Nie można chyba plusujących wołać ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś stworzył listę wykopoweprzeboje np i niech ludzie się na nią zapiszą.
Ja w ten sposób wołam na konwoje w ets ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yourgrandma: super, że przeboje powracają! :) Szkoda tylko z tym wołaniem, że nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) W przypadku obserwowania większej ilości tagów istnieje mozliwość, ze umknie. Jeśli jednak będzie jakaś lista na którą można się wpisać i wtedy pojawią się powiadomienia to ja bym chętnie skorzystała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourgrandma: Nie wiem czy jest limit, ja wołam raz w tygodniu. W Twoim wypadku nie pozostaje nic innego jak sprawdzić. Obserwować tag można, ale jak już tu napisano, może coś umknąć.
  • Odpowiedz