Wpis z mikrobloga

ah, bo nie wiem czy lepiej bliżej centrum i mniejszy metraż, niż większy a dalej i cena spoko xD


@HanjiZoe: zależy czy masz coś do załatwienia dzień w dzień w centrum. Jak nie, to można śmiało tam mieszkać. Mnie dojazdy zamęczyły (korki i przesiadki) i się przeprowadziłem. Ale znajomy mieszka w okolicy i sobie chwali - tylko właśnie dojeżdża do centrum poza godzinami szczytu ( ͡° ͜ʖ ͡°
@HanjiZoe: no to już Twoja decyzja i musisz plusy i minusy wypisać. Jak cena dużo niższa, to możesz pół roku/rok pomieszkać i szukać w tym czasie czegoś lepszego bliżej.
PS z imprez się głupio wraca/jeździ na nie - wyprawa jakby ze wsi do miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pralek : no mieszkanie jest na siewnej, kawałek dalej podjechać do pętli Sępolno i potem chyba luzik. Nie mam pojęcia, jak to wygląda rano w okolicach godziny 7-8 tam
@HanjiZoe: to nastaw się na korki i fakt, że więcej czasu zajmie Ci dojazd do pętli niż z pętli na miejsce. Ja tak jak @kuliszek mieszkam w okolicach Magellana i wg. mnie właśnie 7-8 jest najgorzej. Lepiej przed 7 lub po 8, a przed 9. Tak czy inaczej to miast jest nieprzewidywalne jeśli chodzi o ruch. Raz jest pusto a raz kibel
@HanjiZoe: Swojczyce here. Jak masz auto to spoko, jak nie to trochę trudniej z racji 2 linii autobusowych (116 i 119) które niestety z racji przejazdów kolejowych w stronę CH Korona i Kromera muszą jeździć na około przez Czajkowskiego/Długosza - Kormera - Pasaż Gr. (116) lub Czajkowskiego - Bałtycka - Milenijny - Factory - Fat - Blacharska (119). Tak to ogólnie spoko, nie ma co narzekać (osiedle wojaczka). Korki są, jeszcze
@dyslexia: hmmmm. Chyba w ostatnim zdaniu mówisz o innej części miasta XD? bo aktualnie tam,gdzie ja mieszkam są wymienione wszystkie przez ciebie dyskonty. a I 116 I 119 chyba nie jada na Wojnów, tylko 115 i 118 taka mała różnica w numerach linii autobusowych :D
Wojaczka jest koło tego wydziału poiltologii UWr chyba