Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol

W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1515.4

1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji
2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu

Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 15.04 o godzinie 19:00. Limit DWÓCH prostych lub złożonych akcji na jednego gracza.

Nie możesz zadeklarować nowej akcji w tym kwartale, jeżeli deklarowałeś jakąkolwiek w poprzednim (poza przyłączaniem się do istniejącej), możesz natomiast przyłączyć się do akcji innego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

-------------------------------------------------
Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  • 58
@lacuna:
Najwięcej witaminy mają riwońskie dziewczyny. Pora się ustatkować więc szukam partnerki wsród córek wysoko postawionych obywateli. Celuje w córki gubernatora, przestawicieli kompanii handlowej brytyjskiej i xanthyjskiej (próbuje odbić Patricie) lub sędziego. Tak aby mieć plecy lub posadę u przyszłego teścia.
Wołam @Gregua @KrzemowyDuch jeśli mają czas i chcą zostać moim skrzydłowym w tym przedsięwzięciu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna:

Klemens von Zurichskich

Chciałbym poznać poziom trudności testu
__________________________________________

Badania nad możliwością destylacji alkoholu z C. Luciny. Potrzebną aparaturę obiecał zapewnić GSP Esteban( @Onde )
@lacuna: Korzystając z mojej inteligencji i doświadczenia w szemranych sprawach próbuje opracować system zabezpieczenia domu przed włamaniami. Proszę o ocenę trudności testu 1. system alarmowania 2. system alarmowania z pułapkami
@lacuna

Blaise zwany Błażejem

Śmierć patrona Vivaldiego była trudnym doświadczeniem, ale mówi Biblia: "zostawcie umarłym grzebanie ich umarłych". Pozostaję spadkobiercą jego domu i mam trochę oszczędności.
Pewnego razu, przechodząc opodal pola C. Luciny zauważam robotników pracujących... głupio.

- Dlaczego nie nawoziliście ziemię wołowym nawozem? - pytam, nie zważając na oniemiałe spojrzenia. - I dlaczego wyrywacie cebulki razem z korzeniami? Nie wiecie, że Hugon z Orseaux w swoim "Spisaniu roślin jadalnych przez człowieka