Wpis z mikrobloga

@Pafeuuu: Radzę też przeplatać krótki i długi czas nauki. Krótki, żeby chociaż raz dziennie pouczyć się po 20-30 minut, czyli utrzymać wysoką częstotliwość nauki. Ale też co najmniej 2-3 razy zrobić sobie sesję po około 2 godziny. Na maturze jest trochę zadań i jeśli ktoś nigdy tak długo bez przerwy nie myślał to pod koniec może być już bardzo zmęczony.
@Lucky_Freak: Głównie to są osoby, które w szkole całkowicie miały wywalone, bo sam wiem, że np. z jednego działu jak się przyłożyłem i się nauczyłem podczas roku szkolnego, to teraz sobie go przypomniałem i potrafię prawię każde zadania rozwiązać tego typu na arkuszach maturalnych. U mnie głównie tkwi problem w stresie, czasem ze zrozumieniu polecenia i robieniu głupich błędów (gdzieś minus zjem, gdzieś czegoś zapomnę itp). Rzeczy, których nie ogarniam, bądź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pafeuuu: zlewałem naukę całe technikum, do matury nic kompletnie nie wiedziałem, nawet nie wiedziałem kiedy dokładnie co jest pisane xD zdałem matmę na równe 30% a resztę jako jeden z lepszych a klasie