Wpis z mikrobloga

Ej #przegryw i inni #stulejacontent białorycerze i inne cucki.

Kiedy dotarło do was, że kobiety uwielbiają seks nawet bardziej od mężczyzn i maja większe ciśnienie, żeby spuścić powietrze z cipy już koło liceum a od tamtego czasu regularnie wskakują na bolce bo to uwielbiaja?
Kiedy dotarło do was, że kobiety lubią być traktowane jak szmaty i jest koniecznoscią by samiec był ligę wyżej od nich, był inteligentniejszy i lepszy, wyższy i silniejszy bo kochają uległość a nie żadne poczucie bezpieczeństwa #!$%@??
Kiedy dotarlo do was, ze taki mezczyzna moze jej #!$%@? w pysk i dalej bedzie od niego uzalezniona a pierdoła będzie jej oddawał wszystko co ma i skakał jak pies to najwyżej na niego nasra kopą?
Kiedy do was dotarło że kobiety kochają być adorowane i wychodzą z domu codziennie z myślą że poznają jakiegoś fajnego samca po to się #!$%@?ą?
Kiedy do was dotarło że kobiety kochają być #!$%@? jak wór kartofli plucie do ryja wsadzanie palca do dupy i wsadzanie reki do gardla #!$%@? po cyckach i gębie a na mysl o waniliowym seksie ziewaja i wola isc pospac albo cos obejrzec?

Do mnie to dotarło jakoś jak miałem 24 lata.

Nie wmawiajcie sobie, że istnieje coś takiego jak "szara myszka" xD
Szare myszki nie istnieją. Te z pozoru szare myszki to są większe #!$%@? od takich karyn. Nawet niedawno w gorących był temat o kierowcy Ubera, który miał takie spostrzeżenia, że częściej po imprezach na mieście wozi #!$%@? szare myszki, zarzygane albo z kilkoma bolcami, albo z koleżanką do której szara myszka mówi "tylko jak coś to powiedz mojemu chłopakowi, że byłam u ciebie na noc". A takie #!$%@? lachony często wracają same do domu.

pic rel nierelatywny, to moja siostra w mojej koszulce


#takaprawda #logikarozowychpaskow #szaramyszkadlaanonka to fejk
FEEDYOURHEAD - Ej #przegryw i inni #stulejacontent białorycerze i inne cucki.

Kied...

źródło: comment_ThHZFs7eGDb471wpmAU7CkL9QVJIu3FP.jpg

Pobierz
  • 62
@PeknietaMorda: Mi to trochę czasu musiało zająć. Chyba kulminacyjnym momentem było jak poznałem "szarą myszkę" dosłownie niepozorną z wyglądu studentkę weterynarii, która bała się na głos wypowiedzieć słowo "cipka" bo robiła się cała czerwona.
...a w łóżku błagała bym ją bił po twarzy i pluł na nią
Mi się to podobało oczywiście ale to nie pierwszy taki przypadek. Szare myszki nie istnieję. Słuchając hustorii znajomych albo czytając internet da się dojść