Wpis z mikrobloga

@lyman11: Ja tez ;) tylko zastanawiam sie czy Rift S czy Quest ...Oczywiscie jak wyjdzie PSVR 2 z ps5 tez kupie ale chce teraz cos z lepszym trackingiem i pelnym room scalem...Chyba że Valve index ale watpie zeby byl w dobrej cenie ;)
@dimo04: quest to gry mobilne wiec dla mnie odpada, rift s jak juz ale poczekam na indexy nawet jak by bylo drozsze a lepsze pewnie bym je wybral dlatego lepiej poczekac
@dimo04: a jakie ?
Moze mi umkly z listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja w sumie kupuje pod gry wyscigowr bo psvr kuluje w tym temacie ale gorna, ta gre na stacji kosmicznej co jestes nie pamietsm nszwy, te star warsy ta gre wspinaczkowa od crytek
@lyman11: W sumie najbardziej jestem przekonany w tej chwili do Questa a to dlatego ze jest bezprzewodowy i planuje grac w szkole u mnie na osiedlu w duzej sali :D(Mam nadzieje ze mi sie uda bo uczniem juz od dawna nie jestem ale chce sie jakos dogadac z dyrektorka :D ) i to bedzie nowy lewej dla Vr duzo miejsca do grania i bez kabli i mozna grac w kilka osob
@dimo04: Ja sie nigdy o kable nie potkałem i mi nei wadza. Tylko pytanie czy bedzie w co grac na quescie?
ja myślę że jest za słaby quest na to i gry AAA to tam nie będą wychodzić
@lyman11: Gier bedzie cała masa :
Confirmed Games:

Apex Construct

Angry Birds VR: Isle of Pigs

Bait!

Beast Pets

BEAT SABER

BOGO

BoxVR

Covert

Cradle of Sins

Creed

Crisis VRigade

Dance Central

Dance Collider

Dead and Buried

Dead and Buried 2

Death Horizon

Drop Dead: Dual Strike Edition

Eleven: Table Tennis VR

Face Your Fears 2

First Person Tennis

Fruit Ninja

Groundhog Day: Like Father Like Son

High Fidelity

Honor and
@dimo04: to na questa?
Dobra tylko na PSVR jest z 200 gier a do ogrania wartych jest z 15 xD
Ale widze kilka fajnych na liscie ktore juz sa na PSVR np wiec spoko :p ciekawe jak beda wygladac
@lyman11: Tak to na Questa ale bedzie wiecej...Wiele gier jest na psvr a planuje kupic na Questa bo lepszy pełny 360 stopniowy tracking brak kabli duzy obszar do grania zmieni rozgrywke na wyzszy lewel ;)Wyobraz sobie Space pirate trainer na mega duzej przestrzeni :D To bedzie szalenstwo :D