Wpis z mikrobloga

#perfumy Witam, byliby chętni jeszcze na Adnan B Ambre Noir? W Karstadt w Niemczech jest promocja -20% więc butelka wychodzi po 12 € + koszty wysyłki. Tyle że w Polsce będę dopiero na Wielkanoc i dopiero wtedy bym wysłał dalej.
  • 62
  • Odpowiedz
@bobsynek kurcze wielka szkoda, natomiast chyba się skuszę mimo wszystko na zakup w cenie bez promocji... Oficjalny sklep online w Polsce ma cenę z dupy. Nie będzie kłopotu żebyś dobral sztukę?
  • Odpowiedz
Zobaczę co da się z Kitonem zrobić. Mam jeden sklep na oku ale nic nie obiecuję


@bobsynek: jeśli to jest ta wersja przed reformulacją, to też chętnie wziąłbym flakon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#perfumy Witam wszystkich. Dziś było matki boskiej perfumowej i przyszła dostawa jak na poniższym obrazku.
Po podliczeniu za 8 sztuk Adnana zapłaciłem z przesyłką 105,82€ co po kursie z dnia 10 kwietnia (4,283) daje 453,23 zł . Na sztukę przeliczone otrzymujemy 56,66zł. Przesyłka pocztą polską to koszt 13 zł co daje łącznie 69,66zł.
Wołam zainteresowanych 1x @langigd 1x @fabru 1x @Nihomme 1x @Buenobrujo 1x @Ricostyczny 1x @BotRekrutacyjny 1x @wojuturek i 1x @
bobsynek - #perfumy Witam wszystkich. Dziś było matki boskiej perfumowej i przyszła d...

źródło: comment_KGjjpJRI5ob52Qa1b6gkzPb8TUbUE33F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz