Wpis z mikrobloga

Hej!

Initial Exchange Offering to ostatnio popularny trend w krypto. IEO to nic innego jak ICO, tyle że odbywa się bezpośrednio na giełdach kryptowalut. Pierwszą tego typu platformę uruchomił Binance, ale obecnie jest ich dużo więcej. W zasadzie każda duża giełda już ją posiada, bądź ma w planach odpalenie.

W krypto zawsze jest ryzyko, ale obecnie projekty IEO dają zarobić. W zasadzie inwestuje we wszystko jak leci, bez żadnej analizy ¯\_(ツ)_/¯ (oczywiście inwestuje rozsądnie). Ile będzie trwać ta sielanka? Może miesiąc, może kilka. Jestem pewny że popularność IEO spadnie, jak popularność ICO (tylko, że dużo szybciej). Korzystam póki można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

IEO ma tak duże zainteresowanie, że sprzedaż często zamyka się w kilka sekund. Obecnie giełdy wprowadzają różne formy usprawnienia sprzedaży. Aby zainwestować w projekt musisz np. posiadać tokeny giełdy o wartości ok 1000$. Czasem giełdy rozdzielają max wejście po ilości zgłoszeń etc.

Zarobić (lub też stracić) można na dwa sposoby:
- inwestując musisz (najczęściej) kupić tokeny giełdy. Przez to że IEO jest tak popularne, to ich cena mocno poszła. Link
- projekty otwierają się na dużych giełdach i z dobry zyskiem. Link

Jak zainwestować:
- potrzeba konta na giełdzie, które prowadzi sprzedaż
- najczęściej wymagany jest KYC
- trzeba kupić tokeny giełdy, za które kupujemy tokeny projektów (czasem akceptowane są ETH czy BTC)

Niedawno odbyło się IEO projektu MultiVAC na KuCoin. Dla osób, które chciały kupić tokeny, ale im się nie udał KuCoin zaplanował niespodziankę... Rozdał USDT. Wcale nie tak mało, bo od 30 do 100 USDT ( ͜͡ʖ ͡€)

To wydarzenie zainspirowało mnie do założenia grupy na telegramie, w której będę wrzucał informację dotyczące IEO oraz jakieś ciekawe newsy ze świata krypto. Przeglądam je tak czy siak, więc mogę również się nimi z Wami dzielić (jeśli będzie zainteresowanie).
LINK

Zapraszam serdecznie. Przez kilka następnym dni odbędą się ciekawe IEO.

#kryptowaluty #cryptonews #ico #airdrop