Wpis z mikrobloga

Gdzie to mevo wywiozło...

System aż im się zawiesił, po sesji na mostku. GPS zgubił ślad, przestał śledzić i wyliczył, że zamiast przy manhattanie zostawiony był na mostku... 3 PLN skasowało... Choć GPS końcowy pokazuje poprawnie namiary stacji. Oddali bez problemu.

Po trasie Wrzeszcz-Mostek-Niedźwiednik-Morena-Wrzeszcz stwierdzam, że elektryczne rowery to coś zajebistego. Podjazd Rakoczego pod morenę bez przyśpieszonego oddechu na 2. biegu. Zwykłym rowerem nie ma szans, zadyszka i suche gardło u góry.

Po płaskim nie trzeba pedałować, wystarczy kręcić 1 obrót na ~~3 sekundy silnik sam pcha :)

70 minut zero zmęczenia przy kondycji, gdzie wejście na 3 piętro to szybszy oddech..
Bateria 82%->64% ( pchałem tylko pod górki, reszta silnik )

#mostekweisera #mevo #gdansk
L.....m - Gdzie to mevo wywiozło... 

System aż im się zawiesił, po sesji na mostku...

źródło: comment_L2GmlhpoOedDhtaqVE34SDjG6lNcy2Lt.jpg

Pobierz
  • 18
@Line-Storm: fajnie się nim jeździ, miałam okazję się o tym przekonać, ale tylko raz bo za każdym razem jak chciałam wypożyczyć to nigdzie w okolicy nie było ani jednego roweru a jak już był, to albo rozładowany albo, mimo tego że nie był rozładowany, to nie mogłam go wypożyczyć mimo że mam pakiet itd. ()
@tofik949: polecam moją appkę. https://gdziejestmevo.pl/ tak znalazłem 400m ode mnie. Ale przyznam, że jak mijałem rowery na górnym tarasie to kaplica. Nic nie było wolnego.
Dziwne sytuacje też spotkałem rowery z 70% baterii zablokowane na stacjach od 3 godzin ( gołym okiem usterek nie widziałem ). Kilka rozładowanych od ~16 godzin.

Ja dziś 4 wypożyczyłem do testów ( poziom baterii wpływa na moc, niektóre mają tragiczne spasowanie - przeskakują przerzutki, w
@Line-Storm: spoko strona, ale pokazuje mi że najbliższy rower jest ponad 1,5 km ode mnie, więc człowiekowi już się nie chce szukać roweru. powinno być ich więcej i z tego co wiem ma być więcej, tylko pytanie kiedy
@tofik949: na dziś z rowerów jakie są w mieście mniej niż połowa jest dostępna. Reszta czeka na naładowane baterie. Brakuje ładowarek.
Ładowarki jadą podobno, to może na dniach dojdzie więcej rowerów,
Ale kolejna dostawa rowerów dopiero przed weekendem majowym ma być. I to też nie wiadomo jak dużo, na pewno nie cała pula a "stopniowo będą dochodzić"

A co do rowerów to trzeba sprawdzać często. Swój zostawiłem wróciłem do domu już
@Rafusss: Ja dzwoniłem, ~20 sekund odebrali, powiedziałem że zjadło 3 PLN za oddanie na stacji -> ~20 sekund "proszę poczekać" i przepraszamy zwróciliśmy 3 PLN.

Wcześniej na tej samej stacji kilkukrotnie zwracałem bez problemu. Teraz GPS przedobrzył o ~20m