Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki ma sens życie w moim przypadku?
-Kończę szkołę średnią, bede mial papiery które na nic się nie zdadzą, bo się nie nadaję do zawodu którego się uczyłem /nie interesuje mnie ta dziedzina
- oczywiście kiepsko z hajsem
-brak kontaktu z dziewczynami, okrągłe 0 koleżanek, z którymi można by pogadać o czymkolwiek
- codzienna wegetacja w postaci siedzenia przed komputerem/na telefonie, bo nie ma i tak co robić i gdzie pójść samemu (oczywiście 9/10 weekendów w domu)
- chodzę na tą słynną siłownię ( niespodzianka- nic to nie daje do social skilla, czy samooceny; nikt i tak cie nie zauwaza) a dla tych co powiedzą ze chodzi się dla siebie samego mam do przekazania tyle, że mimo sporej ilosci czasu i chęci mój "progres" jest baaaardzo powolny
- fobia społeczna, zaburzenia lękowe ( na mysl o tym ze zaraz trzeba isc do jakiejś pracy boli mnie brzuch), trudności w prostych interakcjach z ludźmi
- wyglądam przeciętnie, bez szału, mimo tego ze nie odstraszam wyglądem jestem kompletnie nie zauważany przez płeć przeciwną
- brak konkretnych zainteresowań, umiejętności, planów na przyszłość
- smutne dzieciństwo ( bullying w początkowych szkołach, "stary pijanyXD") co skutkuje tym ze jestem piz*ą bez pewnosci siebie i z dwoma lewymi rękami
- ból dupy, że inni mają lepiej, a nie powinni co jeszcze pogarsza mi nastrój, wielkie ambicje którym nie mogę podołać
- paru kumpli na krzyż, po skończeniu szkoły ich ilość spadnie jeszcze bardziej
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznę trochę od końca, jak miałeś trudne dzieciństwo, to idź na terapie. Na kasę chorych.
Inni zawsze będą mieć lepiej ;)
Co do zainteresowań, to na moim przykładzie Ci powiem, że sam czym innym się interesowałem w twoim wieku, co innego studiowałem, wykonuje całkiem odmienna prace i całkiem co innego chciał bym teraz robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Silka nie ma progresu - masz ułożony plan
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze? to mialem podobnie i bylem w takiej samej sytuacji, ale wiesz co? musisz pogadac troche z obcym to zejdzie troche ciezar z Ciebie ja o swoich problemach nie gadalem w ogole z rodzina wolalem bardziej z obcym bo potrafil bardziej mnie wysluchac :) i przez to, ze ten obcy mnie postawil w jakims stopniu na nogi lepiej mi sie zyje :)