Wpis z mikrobloga

Czas zakasać rękawy i brać się do roboty! Wszędzie można przeczytać wpisy z pytaniami jak zostać
#programista15k a ja biorę sprawy w swoje ręce. Zaczynam naukę na pełnych obrotach! Do końca roku chcę pracować w #it i robić #programowanie Trzymajcie kciuki mirasy :)

Osoby które chcą śledzić moje poczynanie zapraszam do oberwowania #projekjava oraz polubienia strony na fb. Pozostałe osoby mogą czarnolistować

Zapraszam na: http://projektjava.pl/

#naukaprogramowania
  • 19
@Marcyn: Powodzenia! Ja jeszcze nie wybrałem języka ale też się biorę do roboty i planuję się przebranżowić w tym roku. Dlaczego java? Ja myślałem o javascripcie bo jest podobno bardziej nowoczesny od javy. Aaa, i nie słuchaj wykopków bo im dupe ściska że niedługo zrobimy ich robote 2 razy lepiej i 2 razy taniej. Oczywiscie na początku, a za kilka lat 15k :D
@Drew: xD właśnie dlatego mój znajomy znalazł niedawno w dobrej firmie pracę mimo faktu że nie ma studiów i doświadczenie w januszexie xD jak jesteś dobry to papierek nie jest porzebny, chyba że dla debili z HR. Zawsze możesz pracować na własną rękę.
@UnitrA: oczywiście, że literówka, co chwilę brakuje w kodzie średników, nawiasów:) wpisy będą, ale jak na razie muszę na 100% ogarnąć kompozycje, bo w obiektach się gubię