Wpis z mikrobloga

@lacuna: czy w nowym wiosennym kwartale też będzie taki wątek do deklarowania jawnych akcji pobocznych (i oceny trudności) jaki był na zimę? Czy wszystko w jakimś raporcie pod wpisem głównym ładnie opisywać?
  • Odpowiedz
@William_Adama: 1. Zależy czy robisz coś nielegalnego czy nie. Mechanika czasami przejmuje kontrolę nad bohaterem i żadne deklaracje nie są w stanie go w takim przypadku ochronić (pozdrawiam Nasira). Nie każdy plan jest jednak doskonały (nawet jeżeli tak wygląda w oczach gracza)
@Zeroskilla: nowy wątek
@Yokaii: Nie może pójść za Ciebie do "mechanicznej" pracy, do więzienia (odpowiesz jako zleceniodawca), nie przyjmą za Ciebie kuli z muszkietu i nie są
  • Odpowiedz
@lacuna: > Limit jednej prostej lub złożonej akcji na jednego gracza.

czy poza akcją poboczną, do plusowania (odbudowa osady) można zadeklarować też akcję indywidualną w specjalnym wątku, czy ten limit odnosi się też do tej zaplusowanej?
  • Odpowiedz
@lacuna:
Odnośnie deklaracji indywidualnych.
Czy jeśli będzie odbywała się w mieście, a nawet nie wyjdzie zbytnio poza tawernę, to będzie kolidować z deklaracją prac/odbudowy miasta/naboru w głównym wpisie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna: Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 5.04 o godzinie 12:00. Limit jednej prostej lub złożonej akcji na jednego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

Jest 5.04 chodziło o jutro 6.04? W wątku z deklaracjami
  • Odpowiedz
@lacuna: Co z akcjami jakby mojej osobistej postaci? Chodzi mi oto jak i gdzie zadeklarować akcję typu: robię eksperyment na czymś co kupiłem/zebrałem etc? Wiadomo że jak coś złego to w akcjach nielegalnych, ale takie typowe roleplayowe rzeczy. Nie chce by potem to wyszło z kapelusza, tylko że podążam w jakimś kierunku, jednocześnie nie chce tego wszystkiego oznajmiać (spamowanie Ci pw to chyba nie droga)
  • Odpowiedz
@lacuna 1. czy jeśli protestanci chcieliby zbodowac swój kosciol/zbor/dom modlitw to mogę to zadeklarować jako akcje indywidualna do której inni gracze mogli by się przyłączyć? Czy to za duża rzecz (bo trzeba dostać od wladz/systemu ziemię i materiały budowlane?
2. Czy taki wpis z deklaracja akcji indywidualnej można okrasic wpisem fabularnym, czy jest to nie wskazane (bo będzie więcej scrollowania) i lepiej zrobić osobno wpis fabularny z linkiem do potencjalnej akcji?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna: 1)czy mojej postaci udało się nakłonić jakiegoś npc do budowy jej domu? Nie wiem ile kasy odpisać ze swojego konta
2)czy jeżeli gracz wykona jedną akcję indywidualną legalną to może też wykonać jedną nie legalną?
  • Odpowiedz
@Akumulat: Limit dotyczy akcji z własnej inicjatywy. Akcje poboczne w kwartalnym wątku nadal są bez limitu.
@Onde: Rzemieślnicy i pracujący u graczy cieszą się większymi swobodami od tych z "budżetówki". Jeżeli będzie się rozgrywała w mieście, to tym bardziej nie widzę problemu.
@Queltas: Tak, 6.04, zgubiłam jeden dzień w środę. Albo w czwartek.
@Mnichuy:

"Nie chce by potem to wyszło z kapelusza, tylko że podążam w jakimś kierunku,
  • Odpowiedz
@lacuna: Czy wątek akcji indywidualnych nie powinien być wklejany co nowy kwartał? Żeby ludzie nie zapomnieli o tym i wiedzieli że mogą coś takiego robić.
  • Odpowiedz