Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie #lacunafabularnienewbristol

Ten wątek służy do informowania mnie o spełnionych celach i ambicjach bohaterów oraz do zadawania pytań z nimi związanymi. Jako gracze macie lepszy pogląd na to, kto jakie ma cele w grze.

Spełnianie Celów i Ambicji w grze może uruchomić określone wydarzenia. Spełnienie wszystkich swoich Celów i Ambicji wiąże się z nagrodą niespodzianką na koniec przygody.
lacuna - #lacunafabularnie #lacunafabularnienewbristol

Ten wątek służy do informow...

źródło: comment_bASJ5MomV5ErS5JWKhqp0O9Nu3awRlWk.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@lacuna czy wyznaczenie trasy i utworzenie handlu z innymi miastami zalicza się do celu "weź udział w budowie jednego z wielkich projektow" teoretycznie stworzyliśmy szlak :D
  • Odpowiedz
@lacuna:
Slantowi jest niezmiernie przykro i przesyła najszczersze kondolencje rodzinie gubernatora. I tak się zdarzyło, że Slant przeżył gubernatora. Taki wiek, Slant to młodzieniec, a gubernator już stary był. Co poradzisz.
Zgłaszam, że mi się ambicja sama wypełniła.
  • Odpowiedz
@lacuna: chyba spełniłem niektóre cele:

1. Zostań kapitanem i/lub właścicielem statku.

Jestem współwłaścicielem dwóch jednostek, przez chwilę byłem właścicielem jednej, której własność później przeniosłem.
https://www.wykop.pl/wpis/40485289/intermedium-1515-4-i2-lacunafabularnienewbristol-l/

2. Bądź w zespole, który dokona odkrycia.

Byłem w zespole, który odkrył metodę produkcji bimbru z C. Luciny, chyba się liczy?
https://www.wykop.pl/wpis/40530393/wyniki-akcji-indywidualnych-1515-4-lacunafabularni/
  • Odpowiedz
@lacuna: jak było z zaliczeniem celu przyłączenia się do liczniejszej strony w razie konfliktu? Zrobiłem to za późno? Widzę, że Onde ma zaliczone, a plusował po mnie. Czy może trzeba było komentarz napisać? Pisałem komentarz odnośnie statków i odpowiadałem poco przed plusem, to pewnie coś pokręciłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna: Przyłączyłem się do rebelii w celu oswobodzenia Larsa, czy nie powinno to zaliczyć mojego celu nr.3?
  • Odpowiedz
@Zerri: To nie była rebelia, zauważ że Twój cel jest nieco inny od celi innych graczy. To coś więcej niż mexican standoff, u Ciebie musi faktycznie dojść do walk.
  • Odpowiedz