Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ludzie, ja mam tylko do was taka mała, malutka prosbe

Nie ma nic złego w tym, że ktoś nie chce mieć dzieci, nawet uważam to za dojrzała decyzję.

Jednak jeśli uważacie, że nigdy się na dzieci nie zdecydujecie z takich czy innych względów, to powiedzcie o tym swoim połówkom przed ślubem lub przed wspólnym kredytem hipotecznym, żeby potem ktoś, tak jak ja teraz, nie myślał że zmarnowal kilka lat życia i nie zastanawiał się nad rozwodem, bo półtora roku po ślubie żonie się przypomniało że ona nie znosi dzieci i nigdy nie chce ich mieć. Błagam was, szanujcie drugiego człowieka...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 105
@AnonimoweMirkoWyznania a ty zrezygnujesz z małżeństwa z ukochaną osoba dla jakiegoś gówniaka co nie istnieje? Do tego właściwie ty sam nie chcesz dzieci tylko społeczeństwo ci wmówiło, że chcesz, a sam nie masz pojęcia nawet jak to jest mieć dzieci. A jakby twoja żona np. Nie mogła mieć dzieci? To też od razu zostawiasz bo gówniak co nawet go na świecie jeszcze nie ma? To jest dopiero dziwne w moim mniemaniu.
@RustyJames niepłodność, a niechęć posiadania dzieci w ogole to dwie różne sprawy. Niepłodność mozna leczyc, jak sie nie da to adoptowac, a z brakiem chęci sie nic nie zrobi. Są osoby dla których posiadanie potomka, to bardzo ważna, naturalna sprawa, to normalne, że się rozwodza z tego powodu, co nie zmienia faktu, ze takie rzeczy ustala sie przed ślubem. Znam wiele par, ktore rozstaly sie przez niemożność splodzenia potomka z powodu niepłodności
@Cockatrice bo to prawda. Nikt nie ma pojęcia jak to jest mieć dzieci, jeśli ich jeszcze nie miał. Dlaczego tyle madek ma depresję poporodową? Bo właśnie nie wiedziały co się z nimi stanie po ciąży, nie były przygotowane, a przecież wszyscy do okola te dzieci mają. Nasz instynkt to jedynie przetrwanie i chęć na seks. To, że chcesz się kimś opiekować to tak samo jak lubisz małe pieski i kotki, bo są