Wpis z mikrobloga

Kupiłem kierownicę logitech G920 i zacząłem pykać na niej w Forzę Horizon 4, gdy po paru godzinach opanowałem do perfekcji drifty postanowiłem porzucić tego arcade'a i odpaliłem assetto corsa. O wiele lepszy feeling, o wiele lepiej się gra, gra jest trudniejsza, ale bardziej cieszy, gdy uda się nie rozwalić auta xD Mam tylko pytanie, czy to powinno być odczuwalne w TAK DUŻYM stopniu, jak np. robię rondo bokiem w lewo i jak przy kontrze za mocno odbiję w prawo to auto nagle leci bokiem w drugą stronę? Dosłownie wyrywa z rąk kierownicę. Trochę to opanowałem, ale wciąż efekt jest ogromny w porównaniu z fh4.

Druga sprawa, dałem ojcu się przejechać to zaczął narzekać, że on nie zna toru, nie wie, gdzie są zakręty, że te auta w ogóle nie hamują i ogólnie, że do dupy. A z tego co zauważyłem to cały czas jechał na gazie w podłodze i tylko lekko popuszczał. Wnioskuję, że po prostu nie czuje prędkości i lecąc 150km/h myśli, że jedzie 50. Tak to w sumie trochę wygląda, ale czy ma rację? Jak go do tego przekonać? Ostatnie w co grał to nfs most wanted z 2005 xD

#forza #assettocorsa #g920 #simracing #fh4 #g29
  • 26
@Pendunate W 2.0 jest wiecej tras szczególnie rallycrosu no i więcej samochodów. W moim odczuciu lepszy tryb kariery :D ale w rally 1 jest dużo lepszy ffb i mi się w nim o wiele lepiej jeździ :D ogólnie jeśli nie znudziła Ci się jeszcze 1 to poczekaj może na jakąś promocję xd
Kupiłem kierownicę logitech G920 i zacząłem pykać na niej w Forzę Horizon 4, gdy po paru godzinach opanowałem do perfekcji drifty


@Pendunate: Cześć, też dziś odebrałem właśnie ten model g920 i po problemach z wykryciem (wyświetlało mi się, że nie podłączona lol) udało się ustawić by była widoczna w logitech gaming software. Odpalam FH4 i nie mogę się nadziwić czemu kierownica tak wariuje. Obejrzałem kilka filmów z ustawień jakie mają ludzie
@Elements: tak, też się trochę natrudziłem z ustawieniami kierownicy w FH4. Rzecz w tym, że FH to nie jest gra na kierownicę. Najważniejsze to w sterownikach zmniejszyć kąt z 900 stopni na 540, bo Forza nie obsługuje całych 900. Nie pamiętam, co jeszcze tam dokładnie ustawiałem.