Wpis z mikrobloga

@Nieinterere: aktualnie nie działa jeszcze język polski na głośnikach, tylko telefon jak narazie.

Jeżeli Ci to nie przeszkadza to bierz, nawet się nie zastanawiaj :-)
@Funs: @blaviken: A interesujecie się ogólnie Google Home? Wiadomo czy jak wyjdzie polska wersja na głośnikach to wystarczy w apce zmienić język czy będzie się to wiązało z kupnem nowego Home? Wiadomo jak to wyglądało z innymi językami?
@Nieinterere wydaje mi się że wystarczy zmienić język, ale nie jestem pewna. Nie znalazłam na razie żadnych informacji jak to ma wyglądać, ale jak kolega wyżej napisał - jeśli nie przeszkadza Ci po angielsku to bierz
@Funs: Ooo... widzę że jesteś fanem inteligentnego domu. Zawsze mnie zastanawiało jak tyle sprzętu podłączonego do kontaktu wpływa na zużycie prądy? Zauważyłeś sporą różnicę w rachunkach?
@Nieinterere: jeżeli chodzi o prąd to nie mam pojęcia, za rok będę miał dopiero rozliczenie :-) A kupowałem w DE na black friday jak były promocje. Ogólnie nie ma znaczenia gdzie kupisz, moje działała ze wszystkimi aktualnie dostępnymi językami
@blaviken: @Funs: A jeszcze jedno takie pytanie.
Czy Google Home może służyć jako głośnik bezprzewodowy? Tzn. czy z obojetnie jakiej aplikacji na laptopie będe w stanie puścić muzykę na tym głośniku? Wiem, że Google Home można zintegrować z Google Chrome i muzyka z Chrome będzie leciała na Home, ale jak z innymi aplikacjami?
@Nieinterere: na tel mozesz sobie ustawic jednoczesnie polski i angielski, telefon bedzie obslugiwal oba, a home powinny automatycznie zaczac obslugiwac PL jak(jesli) bedzie dostepny. co do bezprzewodowego glosnika - mini i normalny chyba nie, max chyba tak, ale nie testowalem bo z tel bezprzewodowo lacze sie do innych glosnikow xP muzyke mozesz sobie puszczac z roznych streamingow supportowanych przez googla - na pewno spotify, google play music, nie wiem co tam
@Funs: @wiewior_s: Czy nie ma Google Home na rynek EU? z tego co przeglądam to wszystkie wersje są na rynek amerykanski, czyli trzeba przejsciowke do gniazdka. Nie to żeby to był jakiś duży problem, ale zdziwiło mnie to że nie ma wersji na rynek EU