Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Helionie do końca dnia jest rabat 30% na #ebook Visual Studio 2017. Tworzenie aplikacji Windows w języku C# . 600 stron za 44.50 zł.


@tomaszs:

no pacz pan... a za 51 zeta mozna kupic ksiazke drukowana...
@Ingvarr100th: VS2019 ma kilka fajnych funkcji, ale jakbym nie znal VS, to bym wolal jednak nauczyc sie 2017 (ktore juz jest i dziala dobrze), a pozniej tylko douczyc sie z tutoriali MSu o 2019, zamiast czekac na nowe wydanie ebooka na temat wersji 2019.
ciekawe, bo ja jedyna oferte we wszystkich ksiegarniach jakie sledze (72) to widze za 59,92 z przesylka


@tomaszs:

och ach.. jaki ja jestem wspanialy... sledze 72 ksiegarnie wiec musicie mi wierzyc!

No niektorym to juz za bardzo odbija...

na dobre ksiazki jest za 57 z dostawa, 51 z odbiorem osobistym...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eostre: dokładnie, jak ktoś chce pracować a nie walczyć z narzędziami to lepiej odczekać z pół roku aż zapaleńcy przetestują i znajdą rozwiązania popularnych problemów
to za 51 czy za 57 bo juz sie gubie...


@tomaszs:

ty to w ogole jestes zagubiony... jak potrafiles zalogowac sie na wypok to nie wiem...

jest za 51 zeta... idziesz i odbierasz sobie w ksiegarni (tak, wiem, dla ciebie to szok, ze tak mozna zrobic!)
jest tez za 57 zeta z dostawa (pewnie znow szok, ze dostawa moze byc do punktu, a nie do skrzynki pocztowej).
no z tego co widze to jednak dostawa jest platna.


@tomaszs:

no #!$%@? geniusz, skoro pisze ze od 57 zeta Z DOSTAWA to chyba to znaczylo...

jak udalo ci sie skonczyc podstawowke?

No ale jest odbior w Bielsko Bialej za darmo, no super. To musi byc naprawde mile miejsce...


@tomaszs:

no super.. a jasnie pan, to z odbiorem w jakiej miejscowosci chce miec? To musi byc naprawde mile miejsce...