Wpis z mikrobloga

@BrakNazwyUzytkownika: co to znaczy daleko? sklep jest w lubawce, nie mam mozliwosci sie tam pojawic, tzn teoretycznie, w czasach gdzie wszedzie wszystko podrabiaja a fejkowe sklepy wyrastaja jak grzyby po deszczu wole zapytac zanim im przeleje 1000 zl

Troche sie nie sprecyzowalem i tagi mogly byc zdradzieckie ale szukam rekawic pod boks. Twinsy i Fairtexy to rekawice pod Muay Thai, nie odpowiadaja mi przy moim stylu walki (sporo zbic, lapania ciosow),
  • Odpowiedz
Wkurza mnie to ze w ogole rynek zalaly rekawice do MT, z typowo bokserskich przymierzalem tylko Top Teny z AIBA, byly calkiem spoko ale nie jestem pewny ich wykonania/wytrzymalosci.
  • Odpowiedz
@Hajduszoboszlo: dzieki, wczoraj czytalem te recenzje :D z rekawicami to tez jest taki problem ze nie wszystkie nadaja sie na sparingi, nie wszystkie na tarcze, nigdzie nie jest to jasno opisane ze np to wypelnienie jest twarde ale dobrze pochlania wstrzasy wlasnie dla pracy na worku/tarczach a to wypelnienie jest miekkie dla sparingow i lepiej zeby nie uzywac tego typu rekawic na worku bo szybko sie zniszcza

z reszta nawet w
  • Odpowiedz
@Kimeey: Stronka jak najbardziej legitna.
Leone jakiś czas temu robiło oficjalne rękawice dla organizacji GLORY Kickboxing, a na co dzień korzysta z nich Giorgio Petrosyan. Marka mało znana poza Europą, dlatego ciężko znaleźć recenzje w internetach(z internetem jest tak, że jak ktoś pyta o jakość rękawic Leone czy jakiejś innej marki to zaraz mu 20 osób odpisze "dołóż dwa miliony i kup Łiningi bedziesz używał 50 lat po #!$%@? ci takie
  • Odpowiedz
@Sand_dan_Glokta: no wlasnie, chce zakupic te rekawice ktore wkleiles. Problem w tym ze nie wiem jaka jest ich charakterystyka, czy sa bardziej pod sparingi, czy pod tarcze/ogolne treningi. Nie chce kupic rekawic na sparingi nie wiedzac za bardzo o tym po czym po pol roku zajechac je na tarczach. Docelowo chce miec 2 pary rekawic, na sparingi i na treningi/tarcze/worek.

Widze ze troche ogarniasz temat, z tego co rozmawialem przez telefon
  • Odpowiedz
@Sand_dan_Glokta: jeszcze pytanie, pod sparingi dla osoby ktora wazy 68kg polecalbys 12 czy 14? Teoretycznie im wieksze tym lepsze, wszelkie amatorskie walki toczone sa nawet w 16 (a mam zamiar niebawem startowac), tez nie jestem tego pewny.
  • Odpowiedz
@Kimeey: Il Tecnico pod sparingi używałem jak trenowałem jeszcze boks, bardzo dobre rękawice

Do sparingu 14 czy 16 przy twojej wadze. Jak masz wyczucie i nie jesteś z tych osób co na sparingach walczą na śmierć i życie to 14 starczy ;d
To, że przykładasz do tego wagę dobrze o Tobie świadczy. Od jakości rękawic zależy zdrowie przede wszystkim osoby z którą sie trenuje a także twoje. Znam kilku typków, którzy
  • Odpowiedz
@Sand_dan_Glokta: raczej staram sie walczyc w stylu Lomachenko, duzy volume ciosów, szybkosc, praca nog, szukanie kątów, bez ciosow urywajacych glowe :D Lubie tez duzo zbijac i lapac ciosow (unikam podwojnej gardy) dlatego wazne jest dla mnie zeby dalo sie otwierac rece w tych rekawicach, w rekawicach do MT mialem wrazenie ze mam non stop zacisnieta piesc no i fajnie jakby byly jakos sensownie wyważone.

Glupio przyznac ale cwicze juz 3 lata
  • Odpowiedz