Wpis z mikrobloga

Jestem akurat w Afryce i postanowiłem sprawdzić czy czarne kobiety lecą na białych tak jak p0lki na czarnych. Odpaliłem swoje właściwie nieużywane tinderowe konto, przesunąłem w prawo tyle niezłych profili na ile pozwolił mi limit i poszedłem spać. Świt przerośl moje oczekiwania xD 15 par, +25 polubień, cztery wiadomości a co kwadrans kolejne powiadomienie xD W Polsce taki wynik miałbym może po miesiącu xD Ponieważ i tak ruszam dziś dalej na wschód, murzynki delikatnie rzecz ujmując zbytnio mnie nie pociągają, a w Polsce czeka na mnie dziewczyna to nie mam zamiaru się tu z nikim spotykać ale te liczby są dla mnie jakimś szokiem :D

#podroze #tinder #podrozewczasieiprzestrzeni #afrykatrawers #logikarozowychpaskow
Kir91 - Jestem akurat w Afryce i postanowiłem sprawdzić czy czarne kobiety lecą na bi...

źródło: comment_Q8RijieIc24wrV2tYUZdZVfh7XKezgsI.jpg

Pobierz
  • 51
Jakie miasto?


@Marcinowy:
@zeek: zanzibar- stone town

: o #!$%@? myślałem że to normalne staty na 24h


@ElGovanni: jestem rudy :(

Jak pojedziesz jako Polak na dajmy na to Kaukaz, czy jako Włoch do Finlandii to będzie to samo


@WedrowiecAtte: na Kaukazie tak, ale jako Polak we Francji/UK/Hiszpanii czy Włoszech już nie.

tych dinozaurów to na tinderze szukasz huh? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
@Kir91 Wietnam, Tajlandia, Cabe Verde, Armenia, Iran, Gruzja. Można też na normalne dziewczyny trafić ale Afrykanki to inna sprawa, biały to chodzący bankomat. W Gambi często rano pytały się o hajs, w Kambodży jedna groziła że obetną mi głowe. Szaleństwa młodości ale było warto, uważaj mireczku a może być Ci dane. Pozdrawiam serdecznie
w Kambodży jedna groziła że obetną mi głowe


@KrisCane: xD

W Gambi często rano pytały się o hajs


@KrisCane: A jak ktoś mnie prosi o hajs a nie zasługuje to dostaje PLNY sprzed denominacji xD

Kurła, nie wiedziałem że Tinder działa w Iranie i dzialalem tam tradycyjnie :/