Wpis z mikrobloga

Z jednej strony mamy @Lavie i tęczowych wojowników, z drugiej fanatycznych kuców od Korwina. Oto lista znalezisk ze strony głównej Wykopu z lutego i marca dot. Roberta Gwiazdowskiego. W każdym z nich udziela się @gierape pisząc głupoty, wklejając swoje powiązane. Każdy link czy wypowiedź tego użytkownika jest (wg mnie słusznie) zaminusowana. Znalezisk bez jego obecności odnotowałem chyba dwa. Wkleiłem tutaj tylko te, w których się udziela. Nie wiem czy pomiędzy pierwszym, a drugim znaleziskiem z lutego było ich więcej - nie chciało mi się już kopiować. Też nie sięgałem nigdzie głębiej w przeszłość. Sprawdziłem tylko te dwa miesiące. Na Mikroblogu oczywiście dzieje się to samo. Ze swoją antygwiazdowską propagandą pcha się wszędzie, wraz z kilkoma innymi użytkownikami, min. z @wojtas_mks, który znany jest z wklejania zmanipulowanego i kłamliwego tekstu dot. Polski Fair Play.

Czy to już fanatyzm, czy jeszcze nie? Dlaczego kuce tak walczą z Gwiazdowskim jednocześnie przekonując wszystkich, że NIKT na niego nie zagłosuje i NIKOGO Gwiazdowski nie obchodzi?

01.02 - Ruch polityczny lepszego Roberta
12.02 - Polska Fair Play to ruch polityczny Roberta Gwiazdowskiego
13.02 - Wczorajszy wywiad z Robertem Gwiazdowskim. Chyba nadchodzi przełom w Polsce
13.02 - Gwiazdowski:chcę przejść do historii jako ten, który zreformował podatki
15.02 - Gwiazdowski w radiu WNET.
20.02 - [Jest podatek czy nie jest?](https://www.wykop.pl/link/4809397/jest-podatek-czy-nie-jest-ʖ/)
22.02 - Gwiazdowski: Polska poza UE? Ha, ha! Wywiad o polityce i środowisku wolnościowym
23.02 - Gwiazdowski: Kaczyński zrujnuje kraj, byle utrzymać się przy władzy
28.02 - Gwiazdowski: my nic nie damy, tylko będziemy mniej zabierać
01.03 - Cel: niższe podatki dla młodych i śmierć biurokratycznej hydry
01.03 - Robert Gwiazdowski (Polska Fair Play) w TVP Info: Nie spieszmy się z euro!
02.03 - Konwencja założycielska ruchu Polska Fair Play#PolskaFairPlay #GramyFair
07.03 - Robert Gwiazdowski, lider ruchu Polska Fair Play, w Kielcach
15.03 - Miód dla uszu - rozsądek, prawdomówność, logika i odwaga bo nie jest populistą.
18.03 - Gwiazdowski: nie będziemy ludziom dawać pieniędzy, będziemy mniej zabierać
23.03 - Wywiad z prof. Gwiazdowskim z Polska Fair Play. Czy Polska powinna wyjść z UE?
23.03 - Szczecin. Robert Gwiazdowski - główne pomysły na uzdrowienie państwa
25.03 - Rozmowa z prof. Robertem Gwiazdowskim, liderem ugrupowania Polska Fair Play
26.03 - Robert Gwiazdowski: Polak nie widzi ile tak naprawdę zarabia
31.03 - Gwiazdowski oskarżony o "mansplaining" podczas debaty z członkinią Wiosny.

[ #gwiazdowski | #korwin | #konfederacja | #polskafairplay | #pfp ]
U.....e - Z jednej strony mamy @Lavie i tęczowych wojowników, z drugiej fanatycznych ...

źródło: comment_haG67w01FLeMVTsYzZ85SJN3n56bdY6l.jpg

Pobierz
  • 26
@szasznik

Walczą bo myślą że RG i JKM mają zbieżne elektoraty. Co wg mnie nie jest prawdą.

W unijnych wyborach mają inny, ale krajowych dokładnie ten sam.
Gwiazdowski by chciał ten socjalistyczny elektorat, ale większość to będzie obrażony elektorat na Korwina.

Dodatkowo nie rozumieją tego że rozgrzewając konflikt dzisiaj, zmniejszają szanse zawarcia potencjalnej koalicji w przyszłości.

Przestań wierzyć we wszystko co w Internecie. Tutaj każdy może być każdym. Nikt normalny nie obraża
Wytłumaczę ci, dlaczego twój Gwiazdowski będzie mieć mniej niż 1 %, a ludzie wolą Konfederatów. Dlatego, że Gwiazdowski to postać bezpłciowa, gość bez charyzmy. Ludzie chcą w polityce osób twardych i zdecydowanych, a nie jakichś miłych panów w krawatach, którzy będą im złote góry obiecać, bo takich już mieli tysiące, a na Balcerowiczu się przejechali.

Gwiazdowski światopoglądowo jest zupełnie nijaki. Gada o tej ekonomii, ale do przeciętnego człowieka nie dociera. Względy ekonomiczne
W unijnych wyborach mają inny, ale krajowych dokładnie ten sam.


@Volki: Nie znam ze swojego otoczenia NIKOGO kto jest zainteresowany głosowaniem na JKM. Za to znam sporo osób, które chcą oddać głos na Gwiazdowskiego. Wcześniej raczej nie głosowali w ogóle. Poza Wykopem JKM i cała Konfederacja jest uważana za cyrk, w którym już tylko brakuje Maryli Rodowicz. Tutaj jest dużo fanatycznych kuców więc walczą o swoje racje. Wczoraj we Wrocławiu widziałem
pociągnie za sobą w tę podprogową przepaść Konfederacje i czy taki miał cel


@Wilczek03: Rozbrajasz mnie xD Przecież oni są na dnie od wielu lat. Ale nie, dzisiejsze niepowodzenia to będzie wina Gwiazdowskiego xD
Walczą bo myślą że RG i JKM mają zbieżne elektoraty


@szasznik: Bo mają. Gwiazdowski jest jedynym, z którym Korwinowcy mogą dzielić elektorat. Kukiza pomijam ze względu na bezideowość. Nie mówię, że większość, raczej mniejszość, ale jednak.
@UberKatze: Jakbyś chciał wiedzieć, to Korwin wszedł do europarlamentu głównie przez swoje antyunijne hasła i niską frekwencję wyborczą. 7.9 miliona przy grubo ponad 15 w wyborach sejmowych, gdzie dostał nawet więcej głosów. Elektorat Korwina jest po prostu bardziej zaangażowany w życie polityczne swojej partii i wodza, w porównaniu do pisowskiego "daj na curke" i POwskiego "Zagłosuje, byleby nie PiS" i stąd taka dysproporcja.

Frekwencja będzie teraz pewnie niewiele większa. Wiem, że
@UberKatze

Nie znam ze swojego otoczenia NIKOGO kto jest zainteresowany głosowaniem na JKM.

Ale darujmy sobie dowód anegdotyczny, ok?

Za to znam sporo osób, które chcą oddać głos na Gwiazdowskiego. Wcześniej raczej nie głosowali w ogóle.

No właśnie to jest ten obrażony, w tym Gwiazdowski, który się obraził, i postanowił, że nie będzie chodzić na wybory, bo już nie ma na kogo.

Poza Wykopem JKM i cała Konfederacja jest uważana za cyrk
Czy to już fanatyzm, czy jeszcze nie?


@UberKatze: Pragmatyzm. Osobiście głosuję na Konfederację ponieważ partia Korwin mówi o likwidacji podatku dochodowego i radykalnej obniżce podatków, a Gwiazdowski o zamianie dochodowego na przychodowy i utrzymaniu wpływów na obecnym poziomie. No to sorki, ale troszkę się rozmijamy w poglądach gospodarczych. Zaorane.
Ale darujmy sobie dowód anegdotyczny, ok?


@Volki: Tylko podzieliłem się obserwacjami z mojego środowiska. Nie znam kuców osobiście więc nic dziwnego, że nie znam nikogo popierającego Konfederację.
Kto? Skoro jest ich dużo, to wymieniaj. Następnie napisz skąd wiesz, że to kuce od Korwina.


@Volki: Wymieniłem kilka nicków wyżej, Mirek wyżej też wymienił kilku. Były dyskusje na Wykopie z tymi użytkownikami i większość z nich na pytanie "to kogo popierasz?" odpowiadali, że Konfederację.
Nie mówię, że większość, raczej mniejszość, ale jednak.


@Jah00: Użyłem skrótu myślowego, więc już tłumaczę. Nie mówię że wcale nie ma takich ludzi którzy mogli by głosować zarówno na RG i JKM. Niemniej jednak stanowią oni mniejszość.
Z tego co widzę to RG celuje raczej w ludzi którzy nie zagłosują na JKM ze względu na jego kontrowersyjne wypowiedzi/radykalizm.
Gwiazdowski może mieć nawet problem by uzbierać podpisy, bo tych podpisów po prostu NIE MA KTO zbierać. Dla Konfederacji podpisy zbierają kuce i narodowcy, jak będzie problem, to nawet Braun w kościołach je będzie zbierać, więc oni sobie poradzą lajtowo. PiS i PO mają takie możliwości finansowe, że dla nich podpisy to jest formalność. Biedroń zbiera wśród gejów, nowokomuchów i liberalnego odpadu od PO.

Kukiz i Gwiazdowski nie mają ludzi, którzy by