Wpis z mikrobloga

Witam, to mój pierwszy post na wykopie jak i w tym jakże legendarnym tagu. To może przywitam się z wami jak na jakimś spotkaniu Grupy Anonimowych Alkoholików- w tym przypadku przegrywów. Mam 20 lat, biedny student, z mordy 7/10 od początku swojego marnego żywota nie miałem żadnego #rozowypasek i co ciekawe nie zgrzeszyłem jeszcze ochydnymi frykcyjnymi ruchami. Na początku 2 LO założyłem tindera, a umówiłem się dopiero po maturze (nieźle, co nie?). Pierwsza randka była przerypana, bo p0lka chwaliła się hajsem i biletami vip na koncert za 1500 zł, to zasugerowałem jej zeby dała se już siana i bajbaj bejbe, nie ze mną te numery. Druga randka, do zapomnienia, laska ubrana jak z burdelu, potykała się w szpilkach na chodniku, spieprzyłem tak szybko niczym JKM pod próg 5%. Trzecia randka- p0lka zaprosiła na chatę ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale okazało się, że są wszyscy współlokatorzy, więc uciekłem o 5 nad ranem podpijając se przy okazji całą colę z jej lodówki (gbur ze mnie, co?). Czwarta randka, najlepsza, super się gadało, umówiłem się już na następną i cyk, dzień przed okazało się, że #rozowy nie moze, a jednocześnie na snapie zobaczyłem jak jest z innym #niebieskipasek na randce w operze. Typowa moralność, typowej p0lki. Odchodząc już od tindera, miałem parę zawodów miłosnych, ale nie spowodowało to u mnie większych problemów niż 3 dniowa deprecha. Przechodząc do puenty, co chcę wam drogie przegrywy przekazać to jakże wspaniałą historią? Jesteście słabi psychicznie i tutaj mam nad wami przewagę. Jestem przegrywem w sprawach związanych z loszkami, ale całkowitym CHADEM w kontekście swojej psychiki, a z was tylko beka czasami. Przejmujecie się jakimiś p0lkami, które mają was w dupsku totalnie (no nie w tym sensie, bo by was nie było na tym tagu). Przykład z dziś. Stoję w galerii czekając w kolejce na zapłatę za biedabuty za 100 zł. A przede mną #oskarek kupuje swojej #julce czapkę calvin kleina za 400 zł i buciki za 300 zł, po czym odchodzą razem w stronę zachodzących świateł galerii. Miłość? Takiego wała drogie przegrywy. Jak widzicie takie coś w sklepie, to nie przejmujcie się, tylko zlewajcie z góry na dół. #julka wykorzystuje naiwnego PrzegrywowegoChada jako swój betabankomat. Społeczeństwo idzie w złym kierunku, bo traktuje seks/miłość jako produkt i również to moje podejście do tinder powoduje, że nie mam z tego powodu deprechy tak jak wy drogie PrzegrywowatePrzegrywy. Chciałbym poruszyć sobie inną kwestię. Jak myślicie, z jaką loszką najlepiej mi się rozmawiało? Nie z p0lka, tylko z niEmka moi drodzy. Niemki same są bogate i nie potrzebują betabankomatów oskarków, tylko poszukują tych prawdziwych. Oczywiście w każdym społeczeństwie znajdą się CiągarkiPortfelów, ale w naszym polskim społeczeństwie jest tego nad wyraz. I co jeszcze, p0lki są głupie jak właśnie co, bo nie umiem znaleźć porównania. Fajniejsza już wydaje mi się moja skarpetka, a mądrzejsza jest mucha, którą właśnie rozgniotłem siłą swojego chadowatego łapska. Przechodząc już do końca, to tyle, taki wasz obraz PrzegrywowatePrzegrywy. Loszki was odrzucają, bo są głupie jak sterta kartonów (bez obrazy dla kartonów), a wy naiwniacy zamykacie się w swoich piwnicach, które zapewne przeżyłyby wojnę nuklearną, ale wy już nie. Miejcie wywalone na p0lki i swoje prawactwo, a natura was za to nagrodzi. W końcu znajdziecie te jedyną, kij w jakim wieku, 20/23/25/28/30, powiedzmy sobie szczerze, kto powyżej 30 nie ma laski to jest jakiś już UltraPrzegrywowatyPrzegrywSkazanyNaBanicje. Tak wgl jutro jestem umówiony z #rozowypasek z tindera, ale mój chadowaty mózg już się spodziewa, że zapewne będzie nudno albo jak typowa p0lka nie da rady, ale być może się uda? I to mnie od was odróżnia, że się nie załamuje tylko idę ciągle przed siebie, cały czas do przodu jak Jacek Krzynówek. A wy dalej się załamujcie i pogłębiajcie swoją depresję. Pozdrawiam was i mam nadzieję, że zmienię wasze nastawienie. Poniżej przedstawię swoją analizę i podział przegrywów:

1. UltraPrzegrywowatyPrzegryw- wyrzutek społeczeństwa, jego mózg doszedł już do takiego stanu, że jak jakaś loszka przeprosi go w trwamwaju to uzna od razu, że dała mu kosza XDDD

2. PrzegrywowatyPrzegryw- piszą tutaj 24/h, załamują się po każdej randce z tindera, że nie ma dla nich życia na tym padole i wgl idą się upić, a p0lki was nie kochają ( bo są durne po prostu, ale zdarzają się miłe i fajne (i takie myślenie mnie od was odróżnia przegrywowate przegrywy))

3. ChadowatyPrzegryw- nie ma szczęścia w miłości i z p0lkami, ale ciśnie z nich niezłą bekę jak również z PrzegrywowatychPrzegrywów. Nie załamuje się, tylko idzie cały czas przed siebie

4. PrzegrywowatyChad- znalazł swoją #mirabelka i myśli, że to ta jedyna. A p0lka, że jest głupia to tylko korzysta z jego usług seksualnych, bankomatu i mordy do zrobienia sobie fotek na IG żeby nabić lajki. Najbardziej naiwny typ człowieka.

Warto dodać, że zdarzają się prawdziwe miłości, znam takie i życzę im jak najwięcej szczęścia, może warto czasami coś od nich podglądnąc drogie PrzegrywowatePrzegrywy, bo wam już prąd odcięło od mózgu jak w Wenezueli.

A jak radzę sobie z depresją? Realizuję swoje pasje (ChadowatyPrzegryw takie posiada, nie to co wy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdźcie swoje pasje i je wykorzystujcie jak najbardziej. Ja angażuję się w sport, działalność społeczną i kulturę. A wy chyba w rozrzucanie trutki dla szczurów w piwnicy, którymi jesteście wy sami. TO tyle, dziękuję za przeczytanie tego wysrywu, który pewnie od razu pogłębi depresję kilku PrzegrywowatychPrzegrywów i UltraPrzegrywowatychPrzegrywów. Pozdrawiam.

#przegryw #przegrywowatyprzegryw #ultraprzegrywowatyprzegryw #rozowypasek #niebieskipasek #chadowatyprzegryw #chad #naiwnychad #julka #oskar #tinder
  • 8
@ChadowatyPrzegryw: pewnie ze powyzej 30-dziestki kazdy facet jakąś znajdzie bo wtedy rozowe spotykają sie i lączą w pary tylko z rozsądku i jest to juz nie szczere. W wieku od 16 do 28 lat jak nie jesteś przynajmniej 8/10 to nie masz szans na zadną dziewczyne . Taka jest prawda. Psychika ani charakter nie mają prawie zadnego znaczenia w takiej sytuacji