Wpis z mikrobloga

@CherryCz0pek: Ale nie wyglądałoby dziwnie, gdyby mu tam taki trójkąt się robił? XD
Ja w sumie mam podobnie, tylko, że to jest malutkie i nie muszę się przejmować, ale na miejscu Filipa chyba bym coś z tym robił ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CherryCz0pek: ja miałem podobnie, jeden fryzjer mi powiedział, że jeśli to z przodu jest wygolone, to włosy mają mniejszą tendencję do opadania (bo są przed nimi twarde krótkie włoski)
ja tam tego nie golę tylko podnoszę razem z włosami, on mógł zrobić tak samo, ale nie wiem, może źle to wygląda
i tak, jest to sposób na maskowanie zakoli, ale dobrze działający i moim zdaniem nawet dobrze sie wtedy wygląda
  • Odpowiedz
@Antonin: też mi tak raz zrobiła fryzjerka i mówiła to samo. Rzeczywiście całkiem inaczej się układały włosy, a normalnie mam tendencję do tego, że grzywka mi opada niemal całkiem jeśli nie dołożę jakiejś pasty. Tylko mi wygoliła taki wąziutki pasek, koło 2-3 mm, a do tego mam jasne włosy więc nie było tak widać.
@MaciejFranciszek: to chyba takie kolejne piętno nadawane przez internet gdzie ludzie lubią umniejszać całkiem obcych ludzi
  • Odpowiedz